Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: «Свято Покрови, День захисника України і День Українського козацтва – це свята багатьох поколінь українців, які боролися і віддали своє життя за волю та незалежність» Роздрукувати

13 жовтня в залі облдержадміністрації відбулись урочистості, присвячені відзначенню Дня захисника України та Українського козацтва. Учасників зібрання привітали голова обласної Ради Сергій Свитко і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

У святковому дійстві взяли участь керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації, воїни української армії, ветерани війни, учасники антитерористичної операції, медики, волонтери, козаки, представники громадських організацій.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять героїв – полеглих в боях під час антитерористичної операції за територіальну цілісність України.

Також було делеговано представників для покладання пам’ятних гірлянд до стели загиблим воїнам-афганцям та до пам’ятника Івану Богуну.

На знак шани і поваги до присутніх у залі бійців АТО – учні загальноосвітніх шкіл області одягли воїнам жовто-блакитні плетені браслети-обереги, які були виготовлені в рамках Всеукраїнської акції «Браслет Нескорених».

З вітальним словом до учасників урочистої зустрічі звернувся голова обласної Ради Сергій Свитко:

Від імені обласної Ради я щиро вітаю вас зі святом Покрови, з Днем захисника України та Українського козацтва. З діда-прадіда для українців свято Покрови було особливим. Адже, Божа Матір завжди оберігала жінок, допомагала їм в цьому непростому житті, але важливо те, що Божа Матір була покровителькою українських воїнів, українських козаків, які стояли на сторожі волі й свободи українського народу. Саме воїни Української Повстанської Армії вибрали цей день, як день свого війська. І дуже важливо, що сьогодні ми вперше в Україні відзначаємо День захисника України. Багато поколінь поклали голови за українську державу, і ми сьогодні розуміємо, що без звитяжної боротьби козацтва, Січових Стрільців, воїнів Української Повстанської Армії – це армія нескорених, без жертовної боротьби нинішнього покоління, нинішніх воїнів не було би добра українського народу. Сьогодні дуже висока ціна боротьби за українську державу, за цілісність нашої країни, і ми низько вклоняємося тим, хто зі зброєю в руках захищає нашу державу, суверенітет і цілісність України. Я хочу зазначити, що свято Покрови, День захисника України і День Українського козацтва – це свята багатьох поколінь українців, які жили на цій землі, боролися і віддали своє життя за волю та незалежність. Останні події, які відбуваються в українській державі, на сході, показують, що сила духу, віра – сильніші за зброю російського агресора, і в цій боротьбі ми обов’язково переможемо, – наголосив у своїй промові Сергій Свитко.

Всім присутнім та всьому українському народу голова обласної Ради побажав міцного здоров’я, благополуччя, добра і миру.

Вітаючи учасників урочистої зустрічі, Валерій Коровій зазначив, що минулого року, під час трагічних подій, Президент підписав Указ про святкування на Покрову Пресвятої Богородиці Дня захисника України. І хоч свято сьогодні має присмак гіркоти, однак шість з половиною тисяч мобілізованих вінничан за шість хвиль мобілізації – це свідчення високого рівня патріотизму і розуміння високої місії, покладеної на наших земляків у захисті незалежності Батьківщини.

Воїнів АТО, ветеранів війни, волонтерів, лікарів, представників громадських організацій та козаків, з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва, було відзначено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, грошовими преміями та квітами.

Повернутись Створено: 13 жовтня 2015 року, 18:40 Переглядів: 1644

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація