Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Український народ потребує змін, і змін на краще” Роздрукувати

Про це заявив голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко на спільному засіданні постійних комісій Вінницької обласної Ради, що відбулось 21 травня в приміщенні обласної Ради, на якому розглядались кандидатури осіб, які пропонуються для призначення на посади керівників закладів охорони здоров’я. Вперше на Вінниччині новим керівництвом обласної Ради було започатковано публічний процес активної участі громадськості і ЗМІ у питанні відбору та призначення керівників закладів сфери охорони здоров’я.

На засіданні постійних комісій обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (Шумигора Н.Б.), з питань регулювання комунальної власності та приватизації (Форманюк М.В.), з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору (Жучинський А.П.), з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян (Мрачковський В.С.) розглядалось єдине питання – обговорення кандидатур осіб, які пропонуються для призначення на посади керівників закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад області. Засідання пройшло прозоро і демократично, за широкої участі громадських організацій, засобів масової інформації та небайдужих громадян, які мали змогу відкрито ставити запитання, надавати свої пропозиції і висловлювати критичні зауваження щодо кандидатур осіб, що пропонуються на вакантні посади керівників комунальних медичних закладів Вінницької області.

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив на початку засідання і окреслив головні етапи процесу відбору і призначення на вакантні посади керівників закладів.

- Ми запропонували кілька етапів для того, щоб громадськість змогла обговорити і визначитись із кандидатурами на заміщення вакантних посад. Перший етап - у медичних закладах кожен лікар мав можливість висування своєї кандидатури. Другий етап – це обговорення у трудових колективах. На жаль, у деяких колективах обговорення відбувалося під тиском адміністрації закладів. Третій етап – обговорення запропонованих кандидатур в середовищі громадських організацій. Наступний етап – розгляд кандидатур на засіданні постійних комісій обласної Ради за участі ЗМІ та громадських організацій. І останній етап – затвердження кандидатур на сесії обласної Ради. Остаточне рішення залишається за депутатським корпусом обласної Ради, - наголосив Сергій Свитко.

Виступаючи перед присутніми Сергій Свитко побажав депутатам і громадськості плідних і мудрих рішень.

- В Україні розпочалася Революція Гідності, вона продовжується і сьогодні. Український народ потребує змін, і змін на краще. Я хотів би нагадати вам слова лідера Народного Руху України, Героя України В’ячеслава Чорновола: “Зміни здійснюють люди, і від того, які будуть люди при владі, залежить які будуть зміни, і чи будуть ці зміни взагалі”. Обласна Рада започаткувала демократичні зміни щодо призначення керівників комунальних закладів охорони здоров’я в області. Переконаний, що депутатський корпус розгляне кандидатури і ухвалить зважені рішення. Сподіваюсь, що на посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я будуть призначені ті люди, які відповідають критеріям: професіоналізм, порядність і патріотизм, - сказав Сергій Свитко. 

Повернутись Створено: 21 травня 2014 року, 18:53 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація