Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Український жовто-блакитний прапор є символом нашої майбутньої перемоги над російським агресором” Роздрукувати

23 серпня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у церемонії підняття Державного Прапора України у місті Вінниці.

В урочистих заходах з нагоди Дня Державного Прапора України, які відбулися на Майдані Незалежності, взяли участь віце-прем’єр міністр України,  Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов та представники громадськості. Присутніми учасниками зібрання було виконано національний славень “Ще не вмерла Україна”, в урочистій обстановці було піднято Державний Прапор України.

Голова обласної Ради Сергій Свитко висловив свою думку щодо важливості відзначення Дня Державного Прапора України для українського народу:

- Вітаю усіх вінничан із цим величним національним святом. День Державного Прапора України – це символічне свято єднання українців навколо свого стягу, який символізує боротьбу нашого народу за Незалежність і Соборність України, боротьбу, в якій поклали свої голови кращі сини і доньки нашого народу. Кольори українського стягу беруть початок з часів Русі, Галицько-Волинської держави, Козаччини. Під жовто-блакитним стягом йшли у бій за волю України Січові Стрільці, вояки Армії Української Народної Республіки, холодноярські і подільські повстанці, лицарі Української Повстанської Армії, гинули у радянських тюрмах кращі представники нашого роду- дисиденти, нещодавно - Герої Небесної Сотні, які освятили його своєю кров’ю. Ми з особливим піднесенням відчуваємо вагу і значення нашого прапора сьогодні, в час війни із російським агресором на сході України, де гинуть наші нові герої за Незалежність Української держави.

Жовто-блакитний стяг має нас згуртувати навколо спільної мети – перемоги над зовнішнім ворогом і утвердження України як могутньої держави. Не менш важливою є перемога і на внутрішньому фронті держави, в боротьбі із корупцією, зрадою і саботажем люстрації, оскільки окремі представники олігархічних кланів не бажають рішучих змін в країні на благо людей, навіть після перемоги Майдану,-  сказав Сергій Свитко. 

- Український жовто-блакитний прапор є не лише символом держави Україна, він є історичним символом національно-визвольної боротьби нашого народу, є символом омріяної України, і найголовніше - я в це вірю - український прапор є символом нашої майбутньої спільної перемоги над російським агресором, - наголосив очільник обласної Ради Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 23 серпня 2014 року, 12:59 Переглядів: 1650

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація