Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко: “Український жовто-блакитний прапор є символом нашої майбутньої перемоги над російським агресором” Роздрукувати

23 серпня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у церемонії підняття Державного Прапора України у місті Вінниці.

В урочистих заходах з нагоди Дня Державного Прапора України, які відбулися на Майдані Незалежності, взяли участь віце-прем’єр міністр України,  Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Володимир Гройсман, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов та представники громадськості. Присутніми учасниками зібрання було виконано національний славень “Ще не вмерла Україна”, в урочистій обстановці було піднято Державний Прапор України.

Голова обласної Ради Сергій Свитко висловив свою думку щодо важливості відзначення Дня Державного Прапора України для українського народу:

- Вітаю усіх вінничан із цим величним національним святом. День Державного Прапора України – це символічне свято єднання українців навколо свого стягу, який символізує боротьбу нашого народу за Незалежність і Соборність України, боротьбу, в якій поклали свої голови кращі сини і доньки нашого народу. Кольори українського стягу беруть початок з часів Русі, Галицько-Волинської держави, Козаччини. Під жовто-блакитним стягом йшли у бій за волю України Січові Стрільці, вояки Армії Української Народної Республіки, холодноярські і подільські повстанці, лицарі Української Повстанської Армії, гинули у радянських тюрмах кращі представники нашого роду- дисиденти, нещодавно - Герої Небесної Сотні, які освятили його своєю кров’ю. Ми з особливим піднесенням відчуваємо вагу і значення нашого прапора сьогодні, в час війни із російським агресором на сході України, де гинуть наші нові герої за Незалежність Української держави.

Жовто-блакитний стяг має нас згуртувати навколо спільної мети – перемоги над зовнішнім ворогом і утвердження України як могутньої держави. Не менш важливою є перемога і на внутрішньому фронті держави, в боротьбі із корупцією, зрадою і саботажем люстрації, оскільки окремі представники олігархічних кланів не бажають рішучих змін в країні на благо людей, навіть після перемоги Майдану,-  сказав Сергій Свитко. 

- Український жовто-блакитний прапор є не лише символом держави Україна, він є історичним символом національно-визвольної боротьби нашого народу, є символом омріяної України, і найголовніше - я в це вірю - український прапор є символом нашої майбутньої спільної перемоги над російським агресором, - наголосив очільник обласної Ради Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 23 серпня 2014 року, 12:59 Переглядів: 1564

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація