Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко: “В непростих умовах сьогодення відбувається відродження української державності, утвердження демократичних принципів права” Роздрукувати

27 червня керівництво Вінницької області та міста Вінниці привітало учасників урочистих зборів громадськості Вінниччини, що відбулись в приміщенні облдержадміністрації, з нагоди 18-ї річниці Дня Конституції України.

Кращих вінничан прийшли привітати голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева. На зборах також були присутні народний депутат України, член фракції ВО “Свобода” Олексій Фурман та представники громадськості.

Після виконання національного гімну України, зібрання делегувало уповноважених представників для покладання квітів до місць, які символізують пам'ять про українських героїв, учасників національно-визвольних подій та розбудови української державності. Зокрема, до меморіальної дошки Уряду Української Народної Республіки, який тричі знаходився у м. Вінниці (в будівлі колишнього готелю “Савой”) та дошки Дмитру Марковичу – члену Центральної Ради, Міністру юстиції в Уряді УНР, засновнику Вінницького товариства “Просвіта”.

Виступаючі наголошували на важливості ухвалення Конституції України у 1996 році та необхідності дотримання її положень, побудові України як правової європейської держави, подолання зовнішньої агресії з боку Російської Федерації та внутрішньо-політичної кризи.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав учасників зібрання з державним святом - Днем Конституції України.

- Вісімнадцять років тому, в муках народжувалася Конституція України, як і українська держава. Сьогодні в муках утверджується українська державність. Ми - великий український народ, і нам є чим пишатись. Українці першими в світі організували демократичний лад на своїй землі. По-перше, це приклад Козацької Республіки, коли козацтво обирало своїх гетьманів, і мало право їх знімати. По-друге, українці написали у 1710 році першу демократичну Конституцію Пилипа Орлика, це на 70 років раніше за ухвалення Конституції США. Думаю, якщо б не агресія Російської імперії, яка підступно завоювала наш народ і панувала на наших землях близько 300 років, то українці давно б мали справді європейську, демократичну, цивілізовану державу. Український народ був під гнітом і радянської імперії, в якій також була Конституція, але водночас зневажалися основні права громадян, здійснювалися репресії і Голодомори, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради, звертаючись до присутніх зазначив:

- Сьогодні ми маємо власну державу. На жаль, в нашій країні належним чином не забезпечуються права громадян. В Конституції України написано багато вірного. Однак, Революція Гідності була викликана тим, що режимом Януковича зневажалися права і свободи громадянина. Зокрема, основне право - на життя. Тому, український народ усунув колишнє керівництво держави. В непростих умовах сьогодення відбувається відродження української державності, утвердження демократичних принципів права. Український народ вибрав свій шлях до Європи. Переконаний, що ми збудуємо демократичну, правову, соціальну державу, в якій буде гідне життя для кожного громадянина України, - підкреслив Сергій Свитко.    

Кращих вінничан – працівників і управлінців різних галузей очільники Вінниччини нагородили почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації. Урочисті збори закінчилися святковим концертом. До програми концерту увійшли номери на патріотичну тематику.

Повернутись Створено: 27 червня 2014 року, 17:33 Переглядів: 1031

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація