Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: “В непростих умовах сьогодення відбувається відродження української державності, утвердження демократичних принципів права” Роздрукувати

27 червня керівництво Вінницької області та міста Вінниці привітало учасників урочистих зборів громадськості Вінниччини, що відбулись в приміщенні облдержадміністрації, з нагоди 18-ї річниці Дня Конституції України.

Кращих вінничан прийшли привітати голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева. На зборах також були присутні народний депутат України, член фракції ВО “Свобода” Олексій Фурман та представники громадськості.

Після виконання національного гімну України, зібрання делегувало уповноважених представників для покладання квітів до місць, які символізують пам'ять про українських героїв, учасників національно-визвольних подій та розбудови української державності. Зокрема, до меморіальної дошки Уряду Української Народної Республіки, який тричі знаходився у м. Вінниці (в будівлі колишнього готелю “Савой”) та дошки Дмитру Марковичу – члену Центральної Ради, Міністру юстиції в Уряді УНР, засновнику Вінницького товариства “Просвіта”.

Виступаючі наголошували на важливості ухвалення Конституції України у 1996 році та необхідності дотримання її положень, побудові України як правової європейської держави, подолання зовнішньої агресії з боку Російської Федерації та внутрішньо-політичної кризи.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав учасників зібрання з державним святом - Днем Конституції України.

- Вісімнадцять років тому, в муках народжувалася Конституція України, як і українська держава. Сьогодні в муках утверджується українська державність. Ми - великий український народ, і нам є чим пишатись. Українці першими в світі організували демократичний лад на своїй землі. По-перше, це приклад Козацької Республіки, коли козацтво обирало своїх гетьманів, і мало право їх знімати. По-друге, українці написали у 1710 році першу демократичну Конституцію Пилипа Орлика, це на 70 років раніше за ухвалення Конституції США. Думаю, якщо б не агресія Російської імперії, яка підступно завоювала наш народ і панувала на наших землях близько 300 років, то українці давно б мали справді європейську, демократичну, цивілізовану державу. Український народ був під гнітом і радянської імперії, в якій також була Конституція, але водночас зневажалися основні права громадян, здійснювалися репресії і Голодомори, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради, звертаючись до присутніх зазначив:

- Сьогодні ми маємо власну державу. На жаль, в нашій країні належним чином не забезпечуються права громадян. В Конституції України написано багато вірного. Однак, Революція Гідності була викликана тим, що режимом Януковича зневажалися права і свободи громадянина. Зокрема, основне право - на життя. Тому, український народ усунув колишнє керівництво держави. В непростих умовах сьогодення відбувається відродження української державності, утвердження демократичних принципів права. Український народ вибрав свій шлях до Європи. Переконаний, що ми збудуємо демократичну, правову, соціальну державу, в якій буде гідне життя для кожного громадянина України, - підкреслив Сергій Свитко.    

Кращих вінничан – працівників і управлінців різних галузей очільники Вінниччини нагородили почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації. Урочисті збори закінчилися святковим концертом. До програми концерту увійшли номери на патріотичну тематику.

Повернутись Створено: 27 червня 2014 року, 17:33 Переглядів: 987

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація