Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Свитко: “ В Україні європейські ціни, європейські тарифи, але, на жаль, українські зарплати і пенсії” Роздрукувати

Про це заявив голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко 16 квітня на нараді Пенсійного фонду України, що відбулась в приміщенні облдержадміністрації за участю Міністра соціальної політики України Павла Розенка, голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного, керівництва області та міста, очільників структурних підрозділів із різних районів області.

На засіданні виступили голова облдержадміністрації Валерій Коровій і заступник Вінницького міського голови Андрій Рева. В ході наради йшлося про реформування та внесення змін до пенсійного законодавства, перехід від солідарної до накопичувальної системи нарахувань пенсій, покращення якості надання послуг для громадян, перехід на електронний документообіг в системі Пенсійного фонду України, тощо.

- Для українських громадян сьогодні найболючішими є соціальні проблеми. Ми проводили аналіз звернень громадян, що надходили до керівництва обласної Ради, зокрема, за перший квартал 2015 року. Виявилось, що до обласної Ради надійшло 311 звернень, з них – 110, або більше третини - від пенсіонерів. Громадяни звертаються із різними проблемами і проханнями: невиплатою пенсій, надбавок, доплат та пільг, помилок в нарахуванні і перерахунку пенсій, оформлення пенсійних посвідчень, обмеженою можливістю на отримання пільг на сплату житлово-комунальних послуг, ліків, проїзду членів багатодітних сімей, інвалідів, дітей війни, тощо. Хочу зазначити, що протягом І кварталу цього року із фонду депутатів обласної Ради використано коштів на загальну суму понад 676 тис. грн. на матеріальну допомогу соціально незахищеним верствам населення. І кількість звернень зростає, - зазначив у своєму виступі голова обласної Ради Сергій Свитко.

Крім того, очільник обласної Ради наголосив: “В державі складна ситуація: знецінена українська національна валюта, знизилась у кілька разів купівельна спроможність наших громадян. Найнезахищенішими є сьогодні саме пенсіонери. Ми маємо в країні європейські ціни, європейські тарифи, але, на жаль, українські зарплати і пенсії. Тому необхідно, у першу чергу, здійснювати реформи у сфері економіки в інтересах людей, за принципом Гіппократа: “Не нашкодь”. На мою думку, єдиним реальним способом наповнення Пенсійного фонду є підвищення заробітної плати і виведення її з тіні”.   

У свою чергу Міністр соціальної політики України Павло Розенко зауважив, що: “Економіка і стан війни не дає можливості адекватно реагувати на потреби людей. Ми не маємо фізичної можливості підвищувати пенсію та соціальні виплати, бо рекордні кошти ми вкладаємо в обороноздатність країни. Але єдиний шлях – це проведення реформ, зокрема, пенсійного забезпечення і страхування”.

Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний повідомив присутнім, що в Україні є 12,1 млн. пенсіонерів, серед яких 3 млн. отримують соціальні пенсії. Він також зазначив, що Пенсійний фонд недоотримує близько 60 млд. грн., які знаходяться у тіньовому обігу. Так, за перший квартал 2015 року Пенсійний фонд України виплатив 62,8 млд. грн. Керівництво Пенсійного фонду здійснює заходи щодо впровадження накопичувальної пенсійної системи, врегулювання питання соціальних пенсій, легалізації заробітної плати.

Відмітимо, що 16 квітня із робочим візитом на Вінниччині перебуває Міністр соціальної політики України Павло Розенко, який ознайомився із роботою “прозорого офісу” Вінницької міської ради та взяв участь у семінарі-нараді Пенсійного фонду України у місті Вінниці. 

Повернутись Створено: 17 квітня 2015 року, 18:42 Переглядів: 963

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація