Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Ви даєте не тільки світло знань і виховуєте громадян України, ви – формуєте українську націю” Роздрукувати

Про це заявив, звертаючись до вчительства області, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко під час урочистого зібрання з нагоди відзначення Дня працівників освіти, яке відбулося 30 вересня у музично-драматичному театрі ім. М. Садовського. Освітян області привітали із професійним святом також голова облдержадміністрації Анатолій Олійник та виконувач обов’язків голови, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов.

Участь в урочистостях взяли: заступник голови облдержадміністрації, директор Департаменту освіти і науки Ігор Івасюк, депутат обласної Ради Олексій Порошенко, члени профспілки освітян,  вчительська еліта Вінницької області.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені обласної Ради і себе особисто привітав освітян Вінниччини із професійним святом та побажав усіляких гараздів:

- Я переконаний, що професія вчителя особлива. Бог вручив у ваші руки майбутнє нашого народу. Ви не тільки даєте світло знань і виховуєте громадян України, ви – формуєте українську націю. Сьогодні ми можемо підбити підсумки вашої нелегкої роботи – ви виховали покоління українських патріотів, особливо молодь, яка перемогла на майданах країни і здійснила Революцію Гідності. В цей час українські патріоти, які були виховані вами, захищають незалежність і недоторканість української держави на сході країни. В зв’язку з цим хотів би навести слова німецького канцлера Отто фон Бісмарка: “Війну виграють не генерали, а шкільні вчителі і парафіяльні священники”. Ви навчили і виховали українських патріотів які, я переконаний, збудують єдину, незалежну, правову, демократичну і заможну українську державу, - зазначив у своєму виступі Сергій Свитко. 

В рамках відзначення свята кращих працівників освітньої галузі було нагороджено відзнаками, почесними грамотами та преміями, присвоєно почесні звання “Заслужений працівник освіти”, представникам навчальних закладів області, які стали переможцями у різних номінаціях було вручено дипломи за особливі досягнення, відзначено освітян, які стали переможцями конкурсу “Вчитель року”. В цілому було нагороджено 31 працівника освіти Вінниччини і 27 навчальних закладів на загальну суму 450 тисяч гривень.

Повернутись Створено: 30 вересня 2014 року, 18:55 Переглядів: 1730

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація