Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Свитко: Ви є елітою спорту Вінниччини Роздрукувати

12 березня наголосив голова обласної Ради на святковій зустрічі зі спортивним активом області з нагоди підведення підсумків роботи у галузі фізичної культури і спорту у 2013 році. Від імені депутатського корпусу Вінниччини він привітав спортсменів та їхніх наставників з високими досягненнями, здобутими на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. У зібранні також взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник голови ОДА Любов Спірідонова.

– Мені приємно сьогодні вітати таку аудиторію, бо ви є справжньою елітою спорту Вінниччини. Вам є чим пишатися, адже за підсумками державного рейтингу 2013 року серед територіальних фізкультурно-спортивних організацій 2-ї групи областей України Вінницька область посіла 2-е місце з олімпійських і 1-ше місце з не олімпійських видів спорту. Я вважаю, що це велике досягнення, бо кожна молода людина, яка домоглась значних висот у спорті, приносить славу не лише нашій області, а й усій Україні, – наголосив у вітальному слові Сергій Свитко.

Він зазначив, що в нинішніх умовах не все ще робиться з боку держави для розвитку галузі, тому обов’язок кожного посадовця – докласти максимум зусиль у створенні належних умов для функціонування цієї важливої сфери. Голова обласної Ради подякував всім спортсменам та їхнім наставникам за здобуті перемоги і побажав здоров’я та вагомих результатів у майбутній діяльності.

– Ви є гордістю нашої області та нашої держави! Бо за кордоном Україну знають, насамперед, завдяки вашим спортивним успіхам, – підсумував Сергій Свитко.

За високі досягнення та вагомий внесок у розвиток спорту та фізичної культури кращим спортсменам та тренерам Вінниччини керівники області вручили грошові винагороди, цінні подарунки та почесні грамоти.

 

Повернутись Створено: 12 березня 2014 року, 15:45 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація