Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: Ви є елітою спорту Вінниччини Роздрукувати

12 березня наголосив голова обласної Ради на святковій зустрічі зі спортивним активом області з нагоди підведення підсумків роботи у галузі фізичної культури і спорту у 2013 році. Від імені депутатського корпусу Вінниччини він привітав спортсменів та їхніх наставників з високими досягненнями, здобутими на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. У зібранні також взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник голови ОДА Любов Спірідонова.

– Мені приємно сьогодні вітати таку аудиторію, бо ви є справжньою елітою спорту Вінниччини. Вам є чим пишатися, адже за підсумками державного рейтингу 2013 року серед територіальних фізкультурно-спортивних організацій 2-ї групи областей України Вінницька область посіла 2-е місце з олімпійських і 1-ше місце з не олімпійських видів спорту. Я вважаю, що це велике досягнення, бо кожна молода людина, яка домоглась значних висот у спорті, приносить славу не лише нашій області, а й усій Україні, – наголосив у вітальному слові Сергій Свитко.

Він зазначив, що в нинішніх умовах не все ще робиться з боку держави для розвитку галузі, тому обов’язок кожного посадовця – докласти максимум зусиль у створенні належних умов для функціонування цієї важливої сфери. Голова обласної Ради подякував всім спортсменам та їхнім наставникам за здобуті перемоги і побажав здоров’я та вагомих результатів у майбутній діяльності.

– Ви є гордістю нашої області та нашої держави! Бо за кордоном Україну знають, насамперед, завдяки вашим спортивним успіхам, – підсумував Сергій Свитко.

За високі досягнення та вагомий внесок у розвиток спорту та фізичної культури кращим спортсменам та тренерам Вінниччини керівники області вручили грошові винагороди, цінні подарунки та почесні грамоти.

 

Повернутись Створено: 12 березня 2014 року, 15:45 Переглядів: 837

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація