Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Сергій Свитко: Ви є елітою спорту Вінниччини Роздрукувати

12 березня наголосив голова обласної Ради на святковій зустрічі зі спортивним активом області з нагоди підведення підсумків роботи у галузі фізичної культури і спорту у 2013 році. Від імені депутатського корпусу Вінниччини він привітав спортсменів та їхніх наставників з високими досягненнями, здобутими на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. У зібранні також взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник голови ОДА Любов Спірідонова.

– Мені приємно сьогодні вітати таку аудиторію, бо ви є справжньою елітою спорту Вінниччини. Вам є чим пишатися, адже за підсумками державного рейтингу 2013 року серед територіальних фізкультурно-спортивних організацій 2-ї групи областей України Вінницька область посіла 2-е місце з олімпійських і 1-ше місце з не олімпійських видів спорту. Я вважаю, що це велике досягнення, бо кожна молода людина, яка домоглась значних висот у спорті, приносить славу не лише нашій області, а й усій Україні, – наголосив у вітальному слові Сергій Свитко.

Він зазначив, що в нинішніх умовах не все ще робиться з боку держави для розвитку галузі, тому обов’язок кожного посадовця – докласти максимум зусиль у створенні належних умов для функціонування цієї важливої сфери. Голова обласної Ради подякував всім спортсменам та їхнім наставникам за здобуті перемоги і побажав здоров’я та вагомих результатів у майбутній діяльності.

– Ви є гордістю нашої області та нашої держави! Бо за кордоном Україну знають, насамперед, завдяки вашим спортивним успіхам, – підсумував Сергій Свитко.

За високі досягнення та вагомий внесок у розвиток спорту та фізичної культури кращим спортсменам та тренерам Вінниччини керівники області вручили грошові винагороди, цінні подарунки та почесні грамоти.

 

Повернутись Створено: 12 березня 2014 року, 15:45 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація