Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Вибори повинні відбутися чесно і прозоро, без фальсифікацій” Роздрукувати

Про це заявив голова обласної Ради Сергій Свитко 16 вересня на засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради. В засіданні взяли участь керівники обласної Ради, голови районних рад і міських рад міст обласного значення, голови постійних комісій обласної Ради, керівники департаментів і управлінь облдержадміністрації, керівники комунальних підприємств Вінницької області.

- Вибори повинні відбутися чесно і прозоро, без фальсифікацій, без підкупу виборців. Ця відповідальність покладається на органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи. Важливо, щоб вибори відбулися без адміністративного тиску і залякування виборців. Кожен громадянин має право самостійно і свідомо обирати за кого йому голосувати, за яку політичну силу або того чи іншого кандидата, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради звернувся до голів районних рад, міських голів Вінницької області: “Звертаю вашу увагу, що відповідно до статті 51 Закону України „Про вибори народних депутатів України” органи виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень”. Також Сергій Свитко закликав представників місцевого самоврядування взяти під особистий контроль вирішення наступних питань:

- надання необхідних приміщень відповідно до норм, встановлених цим Законом або відповідними рішеннями Центральної виборчої комісії;

- сприяти в облаштуванні цих приміщень;

- забезпечувати їх охорону, а також охорону виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації;

- надавати згідно із встановленими Центральною виборчою комісією нормами та переліком транспорті засоби і засоби зв’язку (з оплатою послуг щодо їх встановлення та підключення), обладнання, інвентар, оргтехніку, що підлягають поверненню після припинення діяльності виборчих комісій.

Нагадаємо, що 28 серпня поточного року розпочався процес з підготовки та проведення позачергових парламентських виборів народних депутатів України. Проведення виборів заплановано на 26 жовтня 2014 року. 

Повернутись Створено: 17 вересня 2014 року, 11:54 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація