Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Сергій Свитко: «Від вашого слова залежить майбутнє нашої держави» Роздрукувати

13 листопада в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України. З прийдешнім святом представників галузі привітали керівники області та міста – голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

Шановні журналісти! Саме ви є майстрами слова, і дуже влучно сказав про силу слова Великий Кобзар: «Ну що б, здавалося, слова... Слова та голос — більш нічого. А серце б'ється ожива, як їх почує!... Знать, од Бога і голос той, і ті слова ідуть між люди…». Насправді, у ваших руках потужна зброя, і ця зброя може винести людину на вершину, а може знищити. Дуже важливо, щоб журналісти служили своєму покликанню, писали правду про наше життя, тому що від вашого слова залежить майбутнє нашої держави. Я переконаний, що не може бути демократичної держави Україна без вільного журналіста, який може висловити свою думку, своє бачення тих, чи інших процесів. Не може бути побудована багата, заможна держава Україна без вас, без журналістів, адже ви є важливою складовою громадянського суспільства. Користуючись нагодою, я всіх Вас вітаю з професійним святом, бажаю здоров’я, довголіття, добра, благополуччя, творчої наснаги і нехай Господь Бог допомагає вам у всіх ваших добрих справах, – побажав присутнім телевізійникам та представникам радіомовлення і зв’язку голова обласної Ради Сергій Свитко.

З нагоди свята кращі працівники галузі були відзначені Почесними грамотами обласної Ради, облдержадміністрації та міської ради, а також грошовими винагородами і квітами.

На завершення урочистостей представникам галузі було представлено пісенну програму у виконанні творчих колективів області та міста.

Для довідки: День працівників радіо, телебачення та зв'язку встановлений Указом Президента 11.11.1994 №667/94 на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Нині до них долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв'язку, які забезпечують роботу телефонних мереж та мереж інтернет-зв'язку.

Повернутись Створено: 13 листопада 2015 року, 17:46 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація