30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: «Від вашого слова залежить майбутнє нашої держави» Роздрукувати

13 листопада в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку України. З прийдешнім святом представників галузі привітали керівники області та міста – голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

Шановні журналісти! Саме ви є майстрами слова, і дуже влучно сказав про силу слова Великий Кобзар: «Ну що б, здавалося, слова... Слова та голос — більш нічого. А серце б'ється ожива, як їх почує!... Знать, од Бога і голос той, і ті слова ідуть між люди…». Насправді, у ваших руках потужна зброя, і ця зброя може винести людину на вершину, а може знищити. Дуже важливо, щоб журналісти служили своєму покликанню, писали правду про наше життя, тому що від вашого слова залежить майбутнє нашої держави. Я переконаний, що не може бути демократичної держави Україна без вільного журналіста, який може висловити свою думку, своє бачення тих, чи інших процесів. Не може бути побудована багата, заможна держава Україна без вас, без журналістів, адже ви є важливою складовою громадянського суспільства. Користуючись нагодою, я всіх Вас вітаю з професійним святом, бажаю здоров’я, довголіття, добра, благополуччя, творчої наснаги і нехай Господь Бог допомагає вам у всіх ваших добрих справах, – побажав присутнім телевізійникам та представникам радіомовлення і зв’язку голова обласної Ради Сергій Свитко.

З нагоди свята кращі працівники галузі були відзначені Почесними грамотами обласної Ради, облдержадміністрації та міської ради, а також грошовими винагородами і квітами.

На завершення урочистостей представникам галузі було представлено пісенну програму у виконанні творчих колективів області та міста.

Для довідки: День працівників радіо, телебачення та зв'язку встановлений Указом Президента 11.11.1994 №667/94 на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України.

Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Нині до них долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв'язку, які забезпечують роботу телефонних мереж та мереж інтернет-зв'язку.

Повернутись Створено: 13 листопада 2015 року, 17:46 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація