Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко відвідав свято першого дзвоника, яке відбулося у селі Уладівці на Літинщині Роздрукувати

1 вересня голова обласної Ради Сергій Свитко на запрошення дирекції середньої загальноосвітньої школи села Уладівка Літинського району, відвідав свято першого дзвоника, щоб привітати місцевих школяриків і їхніх батьків, трудовий колектив школи із Днем знань.

Участь в урочистостях взяли також представники районної та сільської влади  - голова Літинської районної ради Віталій Мельник, голова Уладівської сільської ради Майя Крот, керівник Калинівської філії ПрАТ “Зернопродукт” Валерій Марченко, місцева громада та інтелігенція. Святкові урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну України та підняття Державного Прапору, після чого директор Уладівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександр Масний виголосив патріотичну промову перед присутніми, в якій згадав про подвиг Героїв Небесної Сотні і боротьбу бійців АТО за незалежність України, наголосив на тому, що пріоритетом у вихованні дітей і молоді буде патріотичне виховання.

Далі було зачитано наказ про зарахування до першого та інших класів Уладівської школи дітей різного віку. Першокласників, для яких це свято є особливим, адже вперше в житті вони йдуть у школу, було заохочено подарунками, а найактивніших і найуспішніших школярів - похвальними грамотами. Учні тримали в руках гасла: “Україна Єдина, Слава Україні”. А першачки у вишиванках із жовто-блакитними прапорцями ствердно відповідали патріотичним вигуком “Героям слава”. Учням бажали прагнути і навчатися робити малі справи, щоб згодом досягти успіхів у великих звершеннях.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу і себе особисто привітав учнів, батьків та вчителів Уладівської школи зі святом  - Днем знань та побажав успішного навчання і щасливої долі:

-Учні першого класу роблять сьогодні перший крок у доросле життя. Бажаю вам – першокласники, щасливої долі. Звертаюсь до старшокласників – не бійтесь мріяти. Ставте перед собою високі завдання. Мрії збуваються, якщо наполегливо йти до своєї мети. Хочу наголосити на тому, що ваша земля – Літинщина, особлива, тому що тут живе незнищенний дух Устима Кармалюка, дух боротьби за правду і свободу. На Літинщині народилися славні українські герої – повстанські отамани Яків Гальчевський і Яків Шепель. Ваші земляки брали участь у боях за українську державу у лавах УПА. Хочу підкреслити те, що саме Літинщина була однією із перших в області, де був створений потужний осередок Народного Руху України. Ваші земляки виборювали свободу і на Майдані, – сказав Сергій Свитко.

Крім того, очільник обласної Ради наголосив: “Сьогоднішнє свято першого вересня ми зустрічаємо в непростий час, в умовах російської агресії на сході країни. Російська Федерація не може змиритися з тим, що українці зробили свій вибір і прагнуть жити у мирі, добрі та достатку. Ми хочемо жити у демократичній, правовій, європейській країні. Переконаний, ми збудуємо омріяну Україну – державу, за яку поклали свої голови кращі сини і доньки українського народу. Ніхто не поставить на коліна 45-ти мільйонну націю, яка прагне жити вільно і незалежно. У цій війні з українського народу формується українська нація. Вірю, що з нами правда, і з нами Бог. Ми обов’язково переможемо”. Також Сергій Свитко вручив для школи подарунок – футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі.

Учні в свою чергу, привітали учителів, віддали шану Тарасові Шевченку, поклавши до його погруддя квіти, вшанували загиблих за незалежність України Героїв Майдану та бійців української армії, які воюють в зоні АТО, залишивши лампадки в знак пам’яті.

Довідка: Станом на 29 серпня 2014 року в навчальному закладі є 208 учнів, 29 педагогічних працівників, сформовано 11 класів, частина учнів на індивідуальному навчанні. За навчальним закладом закріплена територія обслуговування с. Уладівка, с.Іванопіль, с. Пиківська-Слобідка, с. Матяшівка та с. Майдан-Бобрик. В рамках дії програми «Шкільний автобус», підвозом до місця навчання охоплений 51 учень. 

Повернутись Створено: 1 вересня 2014 року, 19:25 Переглядів: 3843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація