Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко викликає на публічні дебати головних підписантів звернення за відставку голови обласної Ради Роздрукувати

Сергій Свитко викликає на публічні дебати головних ініціаторів звернення про дострокове припинення повноважень голови Вінницької обласної Ради.

Сергій Свитко так прокоментував свою ініціативу:

- Щоб громада області дізналася правду і об’єктивну інформацію із перших вуст про події, що відбуваються сьогодні на Вінниччині і в обласній Раді зокрема, щоб уникнути зайвих маніпуляцій або перекручень, запрошую  головних підписантів звернення за мою відставку з посади голови обласної Ради  Романа Аксельрода, Тетяну Антонець, Віктора Вікалюка, Валерія Коровія публічно пояснити громаді свою позицію. Публічні дебати – це демократична практика провідних країн Заходу, свого роду конкурентне змагання ідей та аргументів сторін. Якщо такі аргументи є у моїх опонентів, то прошу їх озвучити не кулуарно, а відкрито - перед усією громадськістю Вінниччини. Хай люди самі визначаться, на чиєму боці правда, - зазначив Сергій Свитко.

Теледебати відбудуться в прямому ефірі 4 грудня 2014 року в студії Вінницької обласної державної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» о 19.35.

Повернутись Створено: 4 грудня 2014 року, 13:06 Переглядів: 974

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація