Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко вимагає створити слідчу групу при МВС України для об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року у Вінниці Роздрукувати

17 лютого голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з вимогою створити слідчу групу при МВС України для проведення об'єктивного розслідування та надання належної правової оцінки протиправним діям працівників УМВС України у Вінницькій області під час подій у Вінниці 6 грудня 2014 року.

На ім’я очільника обласної Ради активісти Майдану надіслали звернення, яке було ухвалено мешканцями області на Народному Віче 4 лютого 2015 року у м. Вінниці. У ньому вінничани вимагають всебічного і об’єктивного розслідування подій 6 грудня 2014 року під обласною Радою, коли громадян не допустили на засідання сесії обласної Ради, що, власне, і спровокувало подальші сутички. Крім того, вони вимагають звільнення активіста Юрія Павленка, припинення політичних переслідувань інших учасників минулорічних подій та притягнення до відповідальності замовників, організаторів і виконавців здійснених провокацій.

Сергій Свитко у зверненні зазначив, що занепокоєний зростанням напруги у Вінницькій області та поділяє стурбованість активістів вінницького Євромайдану з приводу здійснення упередженого розслідування подій, які відбулись б грудня 2014 року у м. Вінниці.

 

Повернутись Створено: 18 лютого 2015 року, 10:54 Переглядів: 1001

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація