Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко: “Вінниччина йде в авангарді реформи місцевого самоврядування” Роздрукувати

23 квітня в приміщенні обласної наукової бібліотеки ім. К. Тімірязєва відбулося засідання круглого столу на тему: “Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування”, присвячене другій річниці від дня утворення структури. У заході взяли участь: голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Організатором заходу виступила Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за підтримки Вінницької обласної Ради. Мета круглого столу – проаналізувати здобутки і втрати Асоціації, виробити конкретні пропозиції щодо покращення її діяльності та взаємозв’язків із територіальними громадами Вінниччини.

На засіданні круглого столу були присутні голови міських та селищних рад Вінницької області, громадські діячі, представники засобів масової інформації, які обговорили результати діяльності, завдання і перспективи розвитку обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на Вінниччині. Відкрив засідання голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Сергій Татусяк, який розповів про мету засідання круглого столу, роль Асоціації в житті територіальних громад. На засіданні також виступили: виконавчий директор Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) Валерій Рубан, директор регіонального ресурсно-інформаційного центру розвитку громад “Громади Вінниччини” Андрій Кавунець, голова ВОО МГО “Україна-Польща-Німеччина” Олексій Гаврилов, директор Координаційного центру Єврорегіону “Дністер” Володимир Мережко.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав членів Асоціації і учасників засідання круглого столу із другою річницею утворення Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та розповів про важливість її розвитку і діяльності, окресливши головні пріоритети.

- Це подія не тільки для Вінницької області, але й для усієї України. Вінниччина йде в авангарді реформи органів місцевого самоврядування. Здобутки і напрацювання Вінницької області у цьому напрямку використовуються сьогодні в українській державі. Ми є зразком для інших областей України. Робота Асоціації – це, насамперед, підтримка громадських ініціатив в розвитку територіальних громад, налагодження контактів рад місцевого рівня із благодійними фондами і грантодавцями, залучення інвестицій в область з метою активізації її економічного розвитку. Важливо не лише зберегти цей досвід, але й примножити, рухаючись до нашого головного завдання - побудови громадянського суспільства, правової, демократичної, європейської держави. Вірю в те, що Асоціація матиме перспективу і здобутки в цій справі, у відродженні і розбудові української України, – підкреслив Сергій Свитко.

Учасники засідання круглого столу, підбиваючи підсумки, погодилися, що головним завданням Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на сьогодні є створення умов для проведення реформи органів місцевого самоврядування у Вінницькій області.

Довідка: ВОАОМС створена 23 квітня 2012 року на Установчих зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування Вінниччини (53 ради) в рамках проекту “Створення та розвиток діяльності Асоціації органів місцевого самоврядування Вінницької області”. До складу структури входять 441 рівноправний член Асоціації: обласна Рада, 27 районних, 4 міські міст обласного значення, 6 міських міст районного значення, 16 селищних і 387 сільських рад. Мета Асоціації – сприяння ефективному здійсненню органами місцевого самоврядування своїх повноважень, регіональному розвитку, узгодженню дій щодо захисту прав, інтересів територіальних громад, їх мешканців та органів місцевого самоврядування; підвищенню їх активності, поглибленню зв’язків і створенню ефективного механізму обміну інформацією між територіальними громадами та органами місцевого самоврядування. 

Повернутись Створено: 23 квітня 2014 року, 18:04 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація