Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко вислухав проблемні питання колективу обласного бюро судово-медичної експертизи Роздрукувати

3 лютого голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко відвідав з робочим візитом комунальний заклад - Вінницьке обласне бюро судово-медичної експертизи. Очільник обласної Ради обговорив із керівництвом і працівниками колективу проблемні питання закладу і можливості їх вирішення.

Виконувач обов’язків начальника обласного бюро судово-медичної експертизи Олександр Древницький підбив підсумки діяльності закладу за минулий рік, окреслив коло питань, які на погляд керівництва закладу потребують першочергового вирішення. На зустрічі виступили також працівники колективу, в тому числі, керівники районних підрозділів, які просили в очільника обласної Ради сприяння у вирішенні проблем закладу, висловлювали свої пропозиції щодо покращення його роботи.

Так, працівники назвали конкретні питання, які їх хвилюють, це зокрема, потреба у зміні юридичної адреси закладу і внесення відповідних змін до його Статуту, призов до Збройних Сил України працівників бюро судово-медичної експертизи у зв’язку із оголошеною мобілізацією - це створює загрозу для повноцінного виконання роботи і статутних завдань закладом. Незадоволені працівники і рівнем оплати своєї праці, враховуючи умови і специфіку їхньої роботи. Також обговорювалося питання можливого призначення нового керівника цього комунального закладу.

Голова обласної Ради Сергій Свитко подякував працівникам закладу за непросту працю, побажав усіляких гараздів та розповів про діяльність обласної Ради. Сергій          Свитко також зупинився на кадровому питанні в комунальному закладі:

- Головним пріоритетом в діяльності голови обласної Ради є галузь охорони здоров’я. Адже життя і здоров’я людини є найголовнішою цінністю. Я підписав 5 травня минулого року розпорядження про звільнення керівника обласного бюро судово-медичної експертизи у зв’язку із закінченням терміну дії контракту. Вважаю, що я вчинив правильно. Відбулась Революція Гідності і громада вимагала реальних змін. Ми започаткували відкрите громадське обговорення за участю трудових колективів, депутатів обласної Ради, ЗМІ і громадськості області кандидатур на зайняття вакантних посад. Хоча, можна було йти і іншим шляхом – кулуарно домовлятися про призначення керівників комунальних закладів. Я не підписав розпорядження про призначення керівника обласного бюро судово-медичної експертизи, бо думки депутатів щодо спільно узгодженої кандидатури розділилися. І головне: не було одностайної позиції щодо керівника у самому колективі, тому я не хотів посилення конфлікту. Депутати ж обласної Ради запропонували: якщо є судові справи, які стосуються керівників закладів охорони здоров’я, ми ці питання поки що не виносимо на розгляд сесії обласної Ради. Хочу запевнити, що після завершення судових справ, ви винесемо питання про призначення керівника обласного бюро судово-медичної експертизи на розгляд сесії обласної Ради, - сказав Сергій Свитко.  

Очільник обласної Ради підтвердив готовність сприяти колективу обласного бюро судово-медичної експертизи у вирішенні його нагальних проблем, попросив підготувати на його ім’я звернення для подальшого реагування.

Нагадаємо, що голова обласної Ради Сергій Свитко звільнив своїм розпорядженням від 5 травня 2014 року керівника Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи В’ячеслава Воронова у зв’язку із закінченням терміну дії контракту. Тоді ж був призначений виконувачем обов’язків керівника закладу Олександр Древницький. В свою чергу, В’ячеслав Воронов не погодився із таким рішенням і оскаржує дії керівництва обласної Ради у суді.

Повернутись Створено: 4 лютого 2015 року, 18:44 Переглядів: 2658

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація