Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: “Визволення насправді виявилося черговою окупацією” Роздрукувати

28 жовтня в приміщенні облдержадміністрації голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій провели зустріч з ветеранами Другої світової війни, щоб привітати учасників бойових дій з 71-ю річницею визволення України від нацистських загарбників.

Керівництво області звернулося з вітальним словом до ветеранів, бажаючи їм та їхнім родинам міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя та миру на рідній землі.

- Шановні ветерани! На вашу долю випало дуже важке випробування. Двадцяте століття одне із найжахливіших століть в історії людської цивілізації. На ваше покоління випав складний жереб - пережити Голодомори 1932-1933, 1946-1947 років, Другу світову війну. Але ваше покоління – це покоління людей, яке боролося за волю свого народу. Так склалося, що українці були між двома тоталітарними державами: між нацистською Німеччиною і Радянською Росією, між молотом і наковальнею. На жаль, в той час не було відновлено українську державність, хоч така можливість була. Сьогодні ми можемо ствердно сказати, що визволення насправді виявилося черговою окупацією: ті люди, які боролися зі зброєю в руках зі словами: “За Родіну, за Сталіна”, помирали потім у 1947 році від голоду. Сьогодні у нас є можливість побудувати таку державу, за яку поклали свої голови найкращі сини і доньки України. Ваша військова боротьба є сьогодні прикладом для тих молодих воїнів, які захищають українську державу на сході держави, жертвуючи найдорожчим – своїм життям, даючи надію на вільне і гідне життя у власній державі, - зазначив голова обласної Ради Сергій Свитко, звертаючись до ветеранів.

На честь свята очільники області вручили ветеранам з усієї області Почесні грамоти обласної Ради та обласної державної адміністрації і грошові винагороди.

Цього ж дня на Європейській площі у Вінниці відбулась церемонія покладання квітів та вінків до Меморіалу Слави,  пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим Героям українсько-російської війни. Участь в урочистостях з нагоди 71- річниці визволення України від нацистських загарбників взяли керівники області і міста, посадовці міської і обласної влади, члени трудових колективів та громадськість області.

Учасники заходів вшанували пам’ять та подвиг усіх  полеглих у Другій Світовій війні хвилиною мовчання. На їхню честь пролунали постріли.

Повернутись Створено: 28 жовтня 2015 року, 17:35 Переглядів: 723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація