6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко: “Визволення насправді виявилося черговою окупацією” Роздрукувати

28 жовтня в приміщенні облдержадміністрації голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій провели зустріч з ветеранами Другої світової війни, щоб привітати учасників бойових дій з 71-ю річницею визволення України від нацистських загарбників.

Керівництво області звернулося з вітальним словом до ветеранів, бажаючи їм та їхнім родинам міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя та миру на рідній землі.

- Шановні ветерани! На вашу долю випало дуже важке випробування. Двадцяте століття одне із найжахливіших століть в історії людської цивілізації. На ваше покоління випав складний жереб - пережити Голодомори 1932-1933, 1946-1947 років, Другу світову війну. Але ваше покоління – це покоління людей, яке боролося за волю свого народу. Так склалося, що українці були між двома тоталітарними державами: між нацистською Німеччиною і Радянською Росією, між молотом і наковальнею. На жаль, в той час не було відновлено українську державність, хоч така можливість була. Сьогодні ми можемо ствердно сказати, що визволення насправді виявилося черговою окупацією: ті люди, які боролися зі зброєю в руках зі словами: “За Родіну, за Сталіна”, помирали потім у 1947 році від голоду. Сьогодні у нас є можливість побудувати таку державу, за яку поклали свої голови найкращі сини і доньки України. Ваша військова боротьба є сьогодні прикладом для тих молодих воїнів, які захищають українську державу на сході держави, жертвуючи найдорожчим – своїм життям, даючи надію на вільне і гідне життя у власній державі, - зазначив голова обласної Ради Сергій Свитко, звертаючись до ветеранів.

На честь свята очільники області вручили ветеранам з усієї області Почесні грамоти обласної Ради та обласної державної адміністрації і грошові винагороди.

Цього ж дня на Європейській площі у Вінниці відбулась церемонія покладання квітів та вінків до Меморіалу Слави,  пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим Героям українсько-російської війни. Участь в урочистостях з нагоди 71- річниці визволення України від нацистських загарбників взяли керівники області і міста, посадовці міської і обласної влади, члени трудових колективів та громадськість області.

Учасники заходів вшанували пам’ять та подвиг усіх  полеглих у Другій Світовій війні хвилиною мовчання. На їхню честь пролунали постріли.

Повернутись Створено: 28 жовтня 2015 року, 17:35 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація