Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: «Вважаю, що обласна Рада, як і влада в цілому, повинна опиратися на думку громадськості» Роздрукувати

15 березня на вінницькому Євромайдані пройшло чергове Народне віче, яке зібрало близько трьохсот учасників. Вінничани обговорили питання, що стосуються поточного життя територіальної громади, взаємовідносин з владою, люстрації та допомоги біженцям з Криму.

Перед учасниками Народного Віча виступили також заступник директора Департаменту інформаційної політики облдержадміністрації Володимир Лазаренко та  голова обласної Ради Сергій Свитко.

У своєму виступі  голова обласної Ради підкреслив, що  діяльність обласної Ради сьогодні скерована на вирішення питань, які стосуються безпеки української держави.

Зокрема, він повідомив, що на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів було вирішено подати на розгляд чергової сесії обласної Ради проект рішення щодо внесення змін до обласного бюджету, що передбачає збільшення виділення коштів у резервний фонд, для їх оперативного скерування на потреби захисту нашої держави від агресора. Також комісією було запропоновано виділити додаткові кошти для зміцнення кордонів з Придністров’ям, на удосконалення системи оповіщення у Вінницькій області та на охорону громадського порядку, захист прав і свобод людей.

За словами голови обласної Ради відповідні  проекти рішень  будуть внесені на чергову сесію обласної Ради, яка попередньо запланована на 4 квітня. Але якщо в державі буде запроваджено особливий стан, то буде скликана  позачергова сесія.

Висловив своє бачення очільник обласної Ради і стосовно кадрової ротації.

- Нам необхідно зламати корупційні схеми і добитись того, щоб при владі були люди, які відповідають трьом принципам: патріотизм, порядність, професіоналізм,- підкреслив Сергій Михайлович.

Сергій Свитко також поділився своїми враженнями від участі в засіданні Асоціації обласних і районних рад, де були презентовані Концепція реформи місцевого самоврядування і проекти Законів України «Про співробітництво територіальних громад» та «Про право територіальних громад на об’єднання». 

Він зазначив, що в основу цих документів були закладені напрацювання Вінницької обласної Ради 6 скликання.

Сергій Свитко також окреслив напрями співпраці з Громадською радою при обласній Раді.  Відтепер  у роботі профільних комісій обласної Ради будуть брати участь представники відповідних комісій Громадської ради. Таким чином, проекти рішень, які вносяться на сесію обласної Ради, будуть розглядатися спільно з громадськістю. При цьому громадськість буде брати участь не лише в обговоренні і прийнятті рішень, а й здійснюватиме  контроль за їх  виконанням.

-Я вважаю, що обласна Рада, як і влада в цілому, повинна опиратися на думку громадськості і разом з нею вирішувати ті питання, які сьогодні стоять на порядку денному, - резюмував голова обласної Ради .

Повернутись Створено: 17 березня 2014 року, 12:54 Переглядів: 1035

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація