6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко: «Вважаю, що обласна Рада, як і влада в цілому, повинна опиратися на думку громадськості» Роздрукувати

15 березня на вінницькому Євромайдані пройшло чергове Народне віче, яке зібрало близько трьохсот учасників. Вінничани обговорили питання, що стосуються поточного життя територіальної громади, взаємовідносин з владою, люстрації та допомоги біженцям з Криму.

Перед учасниками Народного Віча виступили також заступник директора Департаменту інформаційної політики облдержадміністрації Володимир Лазаренко та  голова обласної Ради Сергій Свитко.

У своєму виступі  голова обласної Ради підкреслив, що  діяльність обласної Ради сьогодні скерована на вирішення питань, які стосуються безпеки української держави.

Зокрема, він повідомив, що на засіданні постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів було вирішено подати на розгляд чергової сесії обласної Ради проект рішення щодо внесення змін до обласного бюджету, що передбачає збільшення виділення коштів у резервний фонд, для їх оперативного скерування на потреби захисту нашої держави від агресора. Також комісією було запропоновано виділити додаткові кошти для зміцнення кордонів з Придністров’ям, на удосконалення системи оповіщення у Вінницькій області та на охорону громадського порядку, захист прав і свобод людей.

За словами голови обласної Ради відповідні  проекти рішень  будуть внесені на чергову сесію обласної Ради, яка попередньо запланована на 4 квітня. Але якщо в державі буде запроваджено особливий стан, то буде скликана  позачергова сесія.

Висловив своє бачення очільник обласної Ради і стосовно кадрової ротації.

- Нам необхідно зламати корупційні схеми і добитись того, щоб при владі були люди, які відповідають трьом принципам: патріотизм, порядність, професіоналізм,- підкреслив Сергій Михайлович.

Сергій Свитко також поділився своїми враженнями від участі в засіданні Асоціації обласних і районних рад, де були презентовані Концепція реформи місцевого самоврядування і проекти Законів України «Про співробітництво територіальних громад» та «Про право територіальних громад на об’єднання». 

Він зазначив, що в основу цих документів були закладені напрацювання Вінницької обласної Ради 6 скликання.

Сергій Свитко також окреслив напрями співпраці з Громадською радою при обласній Раді.  Відтепер  у роботі профільних комісій обласної Ради будуть брати участь представники відповідних комісій Громадської ради. Таким чином, проекти рішень, які вносяться на сесію обласної Ради, будуть розглядатися спільно з громадськістю. При цьому громадськість буде брати участь не лише в обговоренні і прийнятті рішень, а й здійснюватиме  контроль за їх  виконанням.

-Я вважаю, що обласна Рада, як і влада в цілому, повинна опиратися на думку громадськості і разом з нею вирішувати ті питання, які сьогодні стоять на порядку денному, - резюмував голова обласної Ради .

Повернутись Створено: 17 березня 2014 року, 12:54 Переглядів: 977

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація