Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко взяв участь у церемонії нагородження переможців першості Вінницької області з футболу серед дитячо-юнацьких команд Роздрукувати

21 червня на центральному міському стадіоні “Локомотив” м. Вінниці відбулися фінальні ігри чемпіонату та першості Вінницької області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2013-2014 років. Участь у церемонії нагородження переможців турніру взяли голова обласної Ради Сергій Свитко та голова постійної комісії обласної Ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму, голова Вінницької обласної федерації футболу Ірек Гатауллін.

Учасники змагань, а це в переважній більшості вихованці районних та міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл, представляли різні вікові групи: 1997-1998 р.н, 1999-2000 р.н., 2001 р.н. За право бути переможцями першості області змагалися близько 20 футбольних команд ДЮСШ із міста Вінниці та різних районів області. Переможцем у старшій віковій групі стала команда ДЮСШ Тиврівського району, кістяк якої складають юні футболісти із Сутисок.

Переможців та учасників змагань нагородили медалями і кубками, подарували м’ячі та комплекти футбольної форми. Наприкінці церемонії нагородження усі присутні виконали національний гімн України.

Голова обласної Ради Сергій Свитко побажав юним футболістам подальших успіхів і перемог і наголосив, що футбол є одним із улюблених видів спорту в Україні серед українців, грою мільйонів. Тому, українській владі вкрай важливо сьогодні створити усі необхідні умови для розвитку дитячо-юнацького футболу, оскільки сьогоднішній стан підтримки футболу в державі потребує покращення. 

Повернутись Створено: 22 червня 2014 року, 00:33 Переглядів: 1257

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація