6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко взяв участь у дієцезіяльній Хресній ході і закликав кожного поспішати робити добро Роздрукувати

25 вересня у місті Шаргороді відбулась кількатисячна традиційна Хресна хода на чолі з Єпископом  Кам’янець-Подільської дієцезії Леоном Дубравським.  Щороку цей захід єднає сповідників Римо-католицької церкви в Україні та усіх небайдужих християн не тільки  з усієї області, а і з різних куточків України.  Найбільше віруючих прибуло з Вінниччини, щоб спільно з прихожанами Шаргородської парафії св. Флоріяна та Пастирем Камянець-Подільської дієцезії отцем Леонідом Дубравським роздумувати над стояннями хресної дороги Ісуса Христа.
 

Перед початком ходи відбулась Служба Божа в костелі Святого Флоріана. Участь в духовних заходах взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, депутати місцевих рад, брати та сестри різних орденів, сотні паломників з різних куточків України, прихожани Шаргородської парафії, жителі міста.

Після завершення Служби Божої розпочалась Хресна хода, яка символізує шлях Ісуса Христа на Голгофу. Дорога, якою прямують віряни та паломники, тягнеться близько 3-ох кілометрів. На різних відрізках дороги розміщені каплички і хрести, біля яких зупиняються учасники ходи з молитвою на устах. Очолив Хресну ходу Єпископ  Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський.

На цій вересневій Хресній Дорозі учасники молебня дякували за  богопосвячених(черниць і ченців) і просили про нові покликання.

До участі в Хресній Дорозі запрошені  богопосвячені брати та сестри різних орденів, і кожна чернеча родина мала «своє» стояння, а відповідно, готувала свої роздуми.

Прямуючи дорогою Ісуса Христа, усі присутні слухали розповіді римо-католицького духовенства про подвиги за віру християнську, про жорстокі переслідування і катування, вчинені сповідникам Римо-католицької церкви в часи радянської тоталітарної держави. У духовній молитві та єднанні, прочани здійснили цей шлях, помолившись за душі богопосвячених. За душі тих, хто боровся за віру християнську у вкрай жорстких умовах релігійних, політичних і національних переслідувань.

Після завершення ходи до її учасників звернувся голова обласної Ради Cергій Свитко.

  • Ми з вами пройшли останньою дорогою, хресною дорогою Ісуса Христа. Думаю про те, що кожна людина, як наш Спаситель, несе свій хрест до кінця свого земного життя. У кожної людини є дві сакральні  дати - дата народження і дата смерті. У проміжку цих двох дат - людське життя. І після смерті, після земного життя нас будуть оцінювати за те, що ми зробили доброго на цій землі, і що – злого. Ми не знаємо дня своєї смерті - у кожного свій час, і треба поспішати любити та робити добро. Треба поспішати любити свою сім'ю, свою родину, свій народ і свою країну. Необхідно робити добро своїм рідним, знайомим і незнайомим людям, бо ніхто не знає, коли  завершується його земне життя, Але для того, щоб робити добро, треба вірити - вірити в Господа Бога, в свою країну, в свій народ. Зразком служіння Господу Богу є ченці і черниці, богопосвячені особи, які є прикладом для всіх нас. Шановне товариство! Ми живемо з вами в непростий час, дуже складний час, дуже відповідальний час. Від кожного з нас залежить майбутнє - майбутнє своєї країни, своєї держави, своїх дітей і онуків. Тому необхідно поспішати робити добро. Я звертаюсь до всіх вас, шановні земляки. Нехай Господь Бог дарує вам здоров'я, дарує довге життя, віру, надію, любов,- підкреслив Сергій Свитко.

Нагадаємо, будівництво "Хресної дороги" довжиною у три кілометри з каплицями та фігурами в натуральну величину розпочалося 2009 року з благословення Папи Римського Бенедикта XVI. Чотирнадцять каплиць відповідають стоянням "Хресної дороги". Хресна Дорога у Шаргороді будується на взірець єрусалимської Via Dolorosa. Хто пройшов єрусалимською Хресною Дорогою, кажуть, що у Шаргороді навіть місцевість своїми ландшафтами подібна до Єрусалима: такі самі схили та пагорби.

Будівництво кожної з 14 капличок-стоянь взяли на себе місцеві католицькі та православні родини. Наразі усі каплички знаходяться на різних етапах будівництва. Але паломництва до ще недобудованої Хресної Дороги вже тривають: чотири рази на рік тут відбувається дієцезіальна Хресна Дорога, а ще частіше парафіяльні.

Повернутись Створено: 28 вересня 2015 року, 15:33 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація