Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко взяв участь у ІІ Міжнародному інвестиційному форумі, який відбувся у Вінниці Роздрукувати

21 серпня у місті Вінниці відбувся ІІ Міжнародний інвестиційний форум “Вінниччина – бізнес в центрі України” за участю численних посадовців, дипломатів, бізнес-еліти з Польщі, Румунії, Білорусі, Молдови, Італії. Організаторами форуму виступили - Вінницька обласна Рада, Вінницька обласна державна адміністрація, Вінницька міська рада, громадська організація “Клуб ділових людей”. Головна мета проведення форуму – презентація інвестиційного потенціалу Вінниччини і обласного центру, залучення до Вінницької області іноземних інвестицій, налагодження нових ділових зв’язків між країнами.

Участь в заходах взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов, які виступили із вітальним словом. Від іноземних країн були представлені делегації Посольства Румунії, Польщі, Молдови, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Валентин Величко, представники Сьвєнтокшиського, Лодзинського і Великопольського воєводств Республіки Польща, Резінського і Сорокського районів Молдови, Яського повіту Румунії, представник Італії, Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Сергій Євтушенко. Присутніми під час обговорення відзначено, що Вінницька область має високий потенціал з розвитку аграрного сектору та перспективи формування індустріального парку. Особливий інтерес у інвесторів до сільського господарства, енергозберігаючих технологій, будівельній та інших галузей, що розвиваються в області.

Виступаючи перед учасниками зібрання Сергій Свитко привітав усіх із цією важливою подією для області, і подякував представникам іноземних делегацій за приїзд на Вінниччину для участі у форумі та святкуванні Дня незалежності України разом із вінничанами:

- Ви прибули у складний для нас час, коли Україна відстоює своє право бути незалежною державою. В цей час на сході України проливається кров кращих синів і дочок нашого народу. Українці мають мрію – жити у демократичній, правовій, заможній європейській країні з християнськими цінностями. До реалізації цієї мрії ми йдемо тернистим шляхом. Двадцять три роки керівництво української держави проводило багатовекторну політику. Але події на Майдані визначили головний вектор українського народу, який прагне жити в європейському домі, за демократичним цінностями і стандартами. Сьогоднішній форум - це ще один крок українського народу до своєї мрії, до побудови прекрасної української держави. Я переконаний, що українці збудують гідне життя разом із братніми народами Європи. Бажаю добра, щастя і процвітання усім європейським націям, - сказав Сергій Свитко.

Важливою частиною форуму стало підписання угод про співпрацю. Зокрема, Сергій Свитко, Анатолій Олійник і Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Сергій Євтушенко підписали угоду про співпрацю і координацію діяльності між Вінницькою областю і агентством, що дасть можливість залучити в область нові інвестиції. Крім того, на форумі було підписано протокол намірів щодо будівництва комбінованого мостового переходу “Ямпіль-Косеуць” між Вінницькою обласною Радою, Вінницькою обласною державною адміністрацією та районною радою Сорока Республіки Молдова.

Також в рамках заходів було проведено презентації компаній-виробників сільськогосподарської техніки, виставки-ярмарки товарів країн-учасників форуму. Планується, що іноземні делегації відвідають підприємства Вінницької області за різними галузями виробництва та візьмуть участь у відзначенні 23 річниці Дня незалежності України у місті Вінниці.

Повернутись Створено: 21 серпня 2014 року, 18:46 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація