Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації Роздрукувати

19 листопада голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь в розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке відбулося за участю голів райдержадміністрацій та місцевих органів самоврядування області, керівників структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та інших центральних органів викової влади України. Члени колегії розглянули і обговорили питання  “Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 10 місяців 2014 року та завдання щодо успішного завершення 2014 року”.

В засіданні колегії, яке провів голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, також взяли участь: перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Перед початком засідання присутні вшанували хвилиною мовчання вінничанина Олександра Каплінського, який загинув у зоні бойових дій на сході країни. Після того було оголошено інформацію про нагородження вінничан державними нагородами за особливі заслуги перед краєм.

На засіданні доповіли керівники департаментів і управлінь облдержадміністрації із різних напрямків діяльності обласної влади. Зокрема, йшлося про стан соціально-економічного розвитку області, заходи з енергозбереження та енергоефективності, розглянуто проблемні питання функціонування комунальних закладів. Варто зазначити, що цього року Вінниччина посіла перше місце в Україні за обсягом виробництва валової продукції сільського господарства. Керівництвом було підбито підсумки роботи у галузі соціально-економічного розвитку за 10 місяців  2014 року та визначено невідкладні  завдання щодо завершення 2014 року. 

Повернутись Створено: 19 листопада 2014 року, 16:53 Переглядів: 804

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація