Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко взяв участь у розширеному засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування Роздрукувати

26 січня голова Вінницької обласної Ради взяв участь у розширеному засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування, яке відбулося у місті Києві в приміщенні Верховної Ради України. Метою зустрічі було напрацювання плану дій з втілення реформ у сфері місцевого самоврядування.

У заході, який відбувся під керівництвом Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана взяли участь представники органів місцевого самоврядування всіх рівнів, голови профільних парламентських комітетів, члени Кабінету Міністрів України, представники Адміністрації Президента України, члени української делегації Конгресу місцевих та регіональних рад Ради Європи, експерти з питань децентралізації та територіальної організації влади.

Учасники засідання обговорили стан і шляхи законодавчого та фінансового забезпечення децентралізації влади, проведення якнайшвидшого реформування системи місцевого самоврядування. За результатами  обговорення Верховній Раді рекомендовано невідкладно розглянути проекти законів про засади державної регіональної політики та про добровільне об'єднання територіальних громад, а також прискорити підготовку нової редакції Закону "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

Консультативна рада з питань місцевого самоврядування пропонує Голові Верховної Ради України звернутися до Президента України та Верховної Ради України з пропозицією невідкладно розпочати підготовку відповідного законопроекту про внесення змін до Конституції України, забезпечивши при цьому прозорість конституційного процесу та участь у ньому органів місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 27 січня 2015 року, 17:09 Переглядів: 1052

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація