Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко взяв участь у відкритті Центру суспільної освіти та соціального партнерства Роздрукувати

27 квітня, у рамках проведення  «Днів Америки» у Вінниці, було відкрито Центр суспільної освіти та соціального партнерства, що є проектом Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії».

В церемонії урочистого відкриття  взяли участь: Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, представники Європейського Командування Збройних сил США, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Сергій Свитко, в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов, голова Представництва Міжнародної організації з міграції Манфред Профазі, представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та партнерські громадські організації.

Всі учасники заходу виступили з вітальними словами.

 Зокрема, голова обласної Ради Сергій Свитко сказав: «Шановний пане Посол, шановне товариство. Сьогодні у нашому обласному центрі стартували «Дні Америки» у Вінниці. Для нас є велика честь, що у Вінниці, у нашому європейському місті, перебуває Посол Сполучених Штатів Америки в Україні. Хотів би зазначити, що Ваш приїзд, пане Посол, для проведення «Днів Америки»  у Вінниці, є великою моральною підтримкою нашого народу у цей непростий час боротьби за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Ми дуже вдячні американському народу за те, що Ви з нами разом.

Для того щоб мати успіхи і перемоги над агресором, там, на сході України, важливо здійснити реформи в Україні та збудувати громадянське суспільство.

Вважаю, що  відкриття Центру суспільної освіти та соціального партнерства у Вінниці  є черговим кроком до розбудови в нас, в області та Україні громадянського суспільства. Громадянське суспільство - це основа, фундамент України – самостійної, незалежної, демократичної, правової та соціальної держави. Ми переконані, що саме таку Україну збудуємо. Нехай Господь Бог допомагає нам у цій боротьбі, береже народи України  та Сполучених Штатів Америки».

Перерізавши, на знак відкриття установи, символічну стрічку учасники заходу ознайомилися з основними напрямами, за якими працюватиме Центр суспільної освіти та соціального партнерства. 

Для довідки. Процес заснування Центру суспільної освіти та соціального партнерства у місті Вінниці розпочався в квітні 2012 року із зустрічі ВОПО «Джерело надії» з послом США в Україні паном Джоном Френсісом Теффтом в рамках його візиту до Вінниці. Створення Центру передбачало відновлення приміщення по вул. Стеценко 48. З вересня 2013 року було затверджене фінансування проекту, і навесні 2014 року розпочався безпосередній ремонт, що завершився напередодні.

Ідея Центру полягає в об’єднанні активних вінничан задля спільного блага, реалізації різноманітних соціальних і суспільно-корисних ініціатив. Важливим напрямом роботи стане ресурсна підтримка громадських організацій, що засновуються в регіоні та розвиток інновацій в соціальній сфері.

Центр працюватиме за тематичними напрямами:

- Програма розвитку громадянського суспільства.

- Програма «Розвиток мікропідприємництва на Вінниччині».

- Програма «Прогресивний молодіжний розвиток».

- Програма «Соціальна комунікація та взаємодопомога».

- Психологічна програма «Пізнай себе, знайди свій шлях».

- Програма «Гармонізація родинних стосунків».

Повернутись Створено: 28 квітня 2015 року, 15:16 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація