Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко взяв участь у відкритті Центру суспільної освіти та соціального партнерства Роздрукувати

27 квітня, у рамках проведення  «Днів Америки» у Вінниці, було відкрито Центр суспільної освіти та соціального партнерства, що є проектом Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії».

В церемонії урочистого відкриття  взяли участь: Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, представники Європейського Командування Збройних сил США, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Сергій Свитко, в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов, голова Представництва Міжнародної організації з міграції Манфред Профазі, представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та партнерські громадські організації.

Всі учасники заходу виступили з вітальними словами.

 Зокрема, голова обласної Ради Сергій Свитко сказав: «Шановний пане Посол, шановне товариство. Сьогодні у нашому обласному центрі стартували «Дні Америки» у Вінниці. Для нас є велика честь, що у Вінниці, у нашому європейському місті, перебуває Посол Сполучених Штатів Америки в Україні. Хотів би зазначити, що Ваш приїзд, пане Посол, для проведення «Днів Америки»  у Вінниці, є великою моральною підтримкою нашого народу у цей непростий час боротьби за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Ми дуже вдячні американському народу за те, що Ви з нами разом.

Для того щоб мати успіхи і перемоги над агресором, там, на сході України, важливо здійснити реформи в Україні та збудувати громадянське суспільство.

Вважаю, що  відкриття Центру суспільної освіти та соціального партнерства у Вінниці  є черговим кроком до розбудови в нас, в області та Україні громадянського суспільства. Громадянське суспільство - це основа, фундамент України – самостійної, незалежної, демократичної, правової та соціальної держави. Ми переконані, що саме таку Україну збудуємо. Нехай Господь Бог допомагає нам у цій боротьбі, береже народи України  та Сполучених Штатів Америки».

Перерізавши, на знак відкриття установи, символічну стрічку учасники заходу ознайомилися з основними напрямами, за якими працюватиме Центр суспільної освіти та соціального партнерства. 

Для довідки. Процес заснування Центру суспільної освіти та соціального партнерства у місті Вінниці розпочався в квітні 2012 року із зустрічі ВОПО «Джерело надії» з послом США в Україні паном Джоном Френсісом Теффтом в рамках його візиту до Вінниці. Створення Центру передбачало відновлення приміщення по вул. Стеценко 48. З вересня 2013 року було затверджене фінансування проекту, і навесні 2014 року розпочався безпосередній ремонт, що завершився напередодні.

Ідея Центру полягає в об’єднанні активних вінничан задля спільного блага, реалізації різноманітних соціальних і суспільно-корисних ініціатив. Важливим напрямом роботи стане ресурсна підтримка громадських організацій, що засновуються в регіоні та розвиток інновацій в соціальній сфері.

Центр працюватиме за тематичними напрямами:

- Програма розвитку громадянського суспільства.

- Програма «Розвиток мікропідприємництва на Вінниччині».

- Програма «Прогресивний молодіжний розвиток».

- Програма «Соціальна комунікація та взаємодопомога».

- Психологічна програма «Пізнай себе, знайди свій шлях».

- Програма «Гармонізація родинних стосунків».

Повернутись Створено: 28 квітня 2015 року, 15:16 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація