6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко взяв участь у відкритті Центру суспільної освіти та соціального партнерства Роздрукувати

27 квітня, у рамках проведення  «Днів Америки» у Вінниці, було відкрито Центр суспільної освіти та соціального партнерства, що є проектом Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії».

В церемонії урочистого відкриття  взяли участь: Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, представники Європейського Командування Збройних сил США, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Сергій Свитко, в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов, голова Представництва Міжнародної організації з міграції Манфред Профазі, представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та партнерські громадські організації.

Всі учасники заходу виступили з вітальними словами.

 Зокрема, голова обласної Ради Сергій Свитко сказав: «Шановний пане Посол, шановне товариство. Сьогодні у нашому обласному центрі стартували «Дні Америки» у Вінниці. Для нас є велика честь, що у Вінниці, у нашому європейському місті, перебуває Посол Сполучених Штатів Америки в Україні. Хотів би зазначити, що Ваш приїзд, пане Посол, для проведення «Днів Америки»  у Вінниці, є великою моральною підтримкою нашого народу у цей непростий час боротьби за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Ми дуже вдячні американському народу за те, що Ви з нами разом.

Для того щоб мати успіхи і перемоги над агресором, там, на сході України, важливо здійснити реформи в Україні та збудувати громадянське суспільство.

Вважаю, що  відкриття Центру суспільної освіти та соціального партнерства у Вінниці  є черговим кроком до розбудови в нас, в області та Україні громадянського суспільства. Громадянське суспільство - це основа, фундамент України – самостійної, незалежної, демократичної, правової та соціальної держави. Ми переконані, що саме таку Україну збудуємо. Нехай Господь Бог допомагає нам у цій боротьбі, береже народи України  та Сполучених Штатів Америки».

Перерізавши, на знак відкриття установи, символічну стрічку учасники заходу ознайомилися з основними напрямами, за якими працюватиме Центр суспільної освіти та соціального партнерства. 

Для довідки. Процес заснування Центру суспільної освіти та соціального партнерства у місті Вінниці розпочався в квітні 2012 року із зустрічі ВОПО «Джерело надії» з послом США в Україні паном Джоном Френсісом Теффтом в рамках його візиту до Вінниці. Створення Центру передбачало відновлення приміщення по вул. Стеценко 48. З вересня 2013 року було затверджене фінансування проекту, і навесні 2014 року розпочався безпосередній ремонт, що завершився напередодні.

Ідея Центру полягає в об’єднанні активних вінничан задля спільного блага, реалізації різноманітних соціальних і суспільно-корисних ініціатив. Важливим напрямом роботи стане ресурсна підтримка громадських організацій, що засновуються в регіоні та розвиток інновацій в соціальній сфері.

Центр працюватиме за тематичними напрямами:

- Програма розвитку громадянського суспільства.

- Програма «Розвиток мікропідприємництва на Вінниччині».

- Програма «Прогресивний молодіжний розвиток».

- Програма «Соціальна комунікація та взаємодопомога».

- Психологічна програма «Пізнай себе, знайди свій шлях».

- Програма «Гармонізація родинних стосунків».

Повернутись Створено: 28 квітня 2015 року, 15:16 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація