Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко взяв участь у відкритті заводу із збагачення каоліну на Козятинщині Роздрукувати

19 червня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь в урочистій церемонії відкриття заводу із збагачення каоліну ТОВ “Сока Україна”, яка відбулась у місті Козятині. Завод було відкрито завдяки реалізованим французьким інвестиціям групи “SOKA, France”.

Участь у відкритті взяли: Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні Ален Ремі, генеральний директор “Сока Франція” Філіпп Делапорте, Надзвичайний і Повноважний посол Малайзії в Україні Чуа Теонг Бан, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, народний депутат України Микола Катеринчук,  генеральний директор ТОВ “Сока Україна” Ірина Коваленко, місцева районна та міська влада, представники гірничої галузі, промисловці і підприємці з усієї України, гості з іноземних країн.

Завдяки відкриттю підприємства, буде налагоджено розробку і збагачення каоліну для керамічної галузі, створено 30 робочих місць в регіоні із перспективою збільшення до 50 робочих місць. Підприємство експортуватиме близько 80% обробленої сировини. Одразу після виконання національних гімнів України і Франції виступили представники французької сторони і українські посадовці. Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні Ален Ремі зазначив, що робота підприємства пожвавить економічний розвиток Козятинського району і міста Козятин, водночас сказавши про те, що завод потребує сприяння обласної і районної влади в питанні підведення газу і відшкодування податку на додану вартість. “Франція має намір і надалі інвестувати в економіку України кошти. Із 8 млн. євро, які ми інвестували в цю галузь, 2 млн. були інвестовані безпосередньо Державним банком Франції. Це є свідченням зацікавленості Франції у співпраці з Україною”. Також посол сказав, що французькі інвестори мають намір налагодити виробництво біопалива із тополиної деревини в районі.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав присутніх із знаменним для області днем – відкриттям французького підприємства, побажав народам Франції і Малайзії добробуту і благополуччя. Керівник обласної Ради подякував представникам Франції за підтримку України в період складних суспільно-політичних проблем і зовнішніх загроз.

- Початок роботи підприємства це - крок України в напрямку Європейського Союзу. Україна – європейська держава. Україна пов’язана з Європою, зокрема із Францією історичними, культурними, економічними зв’язками. Я пишаюсь тим, що українка Анна Ярославна в 11 столітті була королевою Франції. Тільки з огляду на це Україна приречена на співпрацю із Францією. Я вірю в те, що Україна відбулась як держава, яку чекає гідне європейське майбутнє. Ми розраховуємо на співпрацю із Францією не тільки на рівні бізнесу, підприємств, а й на рівні регіонів, - сказав Сергій Свитко.

Після церемонії перерізання червоної стрічки на знак відкриття заводу, делегація мала можливість ознайомитися із матеріально-технічною базою підприємства та технічним обладнанням.

Довідка: група “Сока Франція”, яка знаходиться в французькій області Бретань, працює у Вінницькій області з 2013 року, її інвестиції в Україну склали 8 млн.євро. Підприємства кампанії є у Миколаївській і Київській областях. Налагоджена технологічна лінія, яка дає 50 000 т готової продукції на рік, планується розширити її до 100 000 т. 80% продукції підприємства йде на експорт.

Повернутись Створено: 19 червня 2014 року, 18:35 Переглядів: 1142

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація