Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Сергій Свитко взяв участь у відкритті заводу із збагачення каоліну на Козятинщині Роздрукувати

19 червня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь в урочистій церемонії відкриття заводу із збагачення каоліну ТОВ “Сока Україна”, яка відбулась у місті Козятині. Завод було відкрито завдяки реалізованим французьким інвестиціям групи “SOKA, France”.

Участь у відкритті взяли: Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні Ален Ремі, генеральний директор “Сока Франція” Філіпп Делапорте, Надзвичайний і Повноважний посол Малайзії в Україні Чуа Теонг Бан, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, народний депутат України Микола Катеринчук,  генеральний директор ТОВ “Сока Україна” Ірина Коваленко, місцева районна та міська влада, представники гірничої галузі, промисловці і підприємці з усієї України, гості з іноземних країн.

Завдяки відкриттю підприємства, буде налагоджено розробку і збагачення каоліну для керамічної галузі, створено 30 робочих місць в регіоні із перспективою збільшення до 50 робочих місць. Підприємство експортуватиме близько 80% обробленої сировини. Одразу після виконання національних гімнів України і Франції виступили представники французької сторони і українські посадовці. Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні Ален Ремі зазначив, що робота підприємства пожвавить економічний розвиток Козятинського району і міста Козятин, водночас сказавши про те, що завод потребує сприяння обласної і районної влади в питанні підведення газу і відшкодування податку на додану вартість. “Франція має намір і надалі інвестувати в економіку України кошти. Із 8 млн. євро, які ми інвестували в цю галузь, 2 млн. були інвестовані безпосередньо Державним банком Франції. Це є свідченням зацікавленості Франції у співпраці з Україною”. Також посол сказав, що французькі інвестори мають намір налагодити виробництво біопалива із тополиної деревини в районі.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав присутніх із знаменним для області днем – відкриттям французького підприємства, побажав народам Франції і Малайзії добробуту і благополуччя. Керівник обласної Ради подякував представникам Франції за підтримку України в період складних суспільно-політичних проблем і зовнішніх загроз.

- Початок роботи підприємства це - крок України в напрямку Європейського Союзу. Україна – європейська держава. Україна пов’язана з Європою, зокрема із Францією історичними, культурними, економічними зв’язками. Я пишаюсь тим, що українка Анна Ярославна в 11 столітті була королевою Франції. Тільки з огляду на це Україна приречена на співпрацю із Францією. Я вірю в те, що Україна відбулась як держава, яку чекає гідне європейське майбутнє. Ми розраховуємо на співпрацю із Францією не тільки на рівні бізнесу, підприємств, а й на рівні регіонів, - сказав Сергій Свитко.

Після церемонії перерізання червоної стрічки на знак відкриття заводу, делегація мала можливість ознайомитися із матеріально-технічною базою підприємства та технічним обладнанням.

Довідка: група “Сока Франція”, яка знаходиться в французькій області Бретань, працює у Вінницькій області з 2013 року, її інвестиції в Україну склали 8 млн.євро. Підприємства кампанії є у Миколаївській і Київській областях. Налагоджена технологічна лінія, яка дає 50 000 т готової продукції на рік, планується розширити її до 100 000 т. 80% продукції підприємства йде на експорт.

Повернутись Створено: 19 червня 2014 року, 18:35 Переглядів: 1081

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація