Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко взяв участь в засіданні оргкомітету з відзначення 23-ї річниці Незалежності України та дня Державного Прапора України Роздрукувати

6 серпня 2014 року заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко провів нараду  з питань відзначення 23-ї річниці Незалежності України та дня Державного Прапора України.

У засіданні взяли участь голова обласної Ради Сергій Свитко та члени організаційного комітету по підготовці до святкування Дня Незалежності – директори Департаментів облдержадміністрації, начальники управлінь, керівники громадських організацій, представники Державтоінспекції УМВС України у Вінницькій області.

На нараді, зокрема, обговорили  пропозиції з відзначення святкових заходів на території області та визначили місце і час їх проведення.

Окрім того, на засіданні оргкомітету розглянуті питання проведення інвестиційного форуму, який має відбутись  21 серпня 2014 року та урочистої церемонії підняття Державного прапора України,  проведення якої планується  23 серпня на площі перед Вінницькою міською радою.

Підводячи підсумки засідання, Андрій Гижко наголосив на тому, що цьогорічне відзначення найважливішого державного свята має відбутись на високому патріотичному рівні.

 

Повернутись Створено: 6 серпня 2014 року, 21:49 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація