Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко взяв участь в підписанні угоди в рамках міжнародного проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ” Роздрукувати

30 вересня відбулося урочисте відкриття третьої фази Проекту Програми ООН та ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ”, що пройшло за участю голови обласної Ради Сергія Свитка, голови облдержадміністрації Анатолія Олійника та представників Проекту ПРООН/ЄС.

Участь у заході взяли посадовці обласної влади, керівники районних державних адміністрацій та районних, міських, сільських рад, представники громадськості області. Перед присутніми виступили: голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, голова обласної Ради Сергій Свитко та спеціаліст з розвитку громад Проекту ПРООН/ЄС Олена Рудич.

- Сьогодні визначна подія, оскільки розпочнеться реалізація третього етапу Проекту ПРООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ”. Проект стартував вперше в області у 2007 році. Вінниччина отримала інвестиції на суму 2 млн. 600 тис. грн. Другий етап проекту, який реалізовувався протягом 2011-2014 років, дав можливість залучити інвестиції на Вінниччину в розмірі 4 млн. грн. Думаю, що реалізація третього проекту Програми, дасть можливість реалізувати плани із допомоги громадам районів, міст і сіл Вінницької області. Зокрема, провести капітальні ремонти закладів соціального спрямування, реконструкції у закладах освіти, медицини, культури, впровадити проекти з енергоефективності. Хочу підкреслити, що підписання угоди є черговим кроком з входження України до спільноти ЄС. Ми можемо ще раз підтвердити, що європейський вибір українського народу втілюється в життя, - сказав Сергій Свитко.    

Так, учасники семінару переглянули фільм про Проект “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” та ознайомилися із результатами реалізації Програми ООН та ЄС в Україні, поточними завданнями Проекту. Наміри з реалізації зазначеного Проекту ПРООН/ЄС на Вінниччині було скріплено підписанням трьохсторонньої угоди між Вінницькою обласною Радою, облдержадміністрацією та представником Програми ООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ”. Реалізація Програми дасть можливість залучити нові інвестиції для розвитку територіальних громад області.

Довідка: Програма ООН/ЄС “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” діє у Жмеринському, Томашпільському, Теплицькому, Бершадському, Хмільницькому, Ямпільському, Калинівському і Чернівецькому районах. Головна мета Проекту – сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом посилення спільного управління та заохочення громадських ініціатив на території України.

Повернутись Створено: 30 вересня 2014 року, 17:28 Переглядів: 755

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація