Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко взяв участь в робочій зустрічі голів обласних рад Роздрукувати

14 березня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко взяв участь в робочій зустрічі голів обласних рад з Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом та представниками центральних органів виконавчої влади.

У своєму вступному слові Володимир Гройсман окреслив головну мету та завдання які стоять на сьогоднішній день перед Мінрегіном, а також розповів про наступні спільні кроки для їх реалізації. Віце-прем’єр-міністр неодноразово наголошував на першочерговій необхідності децентралізації влади та переходу на Європейську модель місцевого самоврядування.

Під час засідання головам обласних рад була презентована Концепція реформи місцевого самоврядування та проекти Законів України «Про співробітництво територіальних громад» та «Про право територіальних громад на об’єднання». З приводу цих законопроектів учасники зустрічі висловили комплекс зауважень та пропозицій, але підтримали позицію Мінрегінону про якнайшвидше прийняття цих документів та початок їх реалізації.

Після завершення робочої зустрічі, президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов провів нараду з новообраними головами обласних рад, присвячену організаційним питанням діяльності Асоціації, за результатами якої Секретаріату Асоціації надано доручення провести в однотижневий термін обговорення з членами Асоціації проекту Плану роботи Асоціації на 2014 рік, щодо пропозицій до персонального складу постійних Комісій Асоціації, тощо.

Повернутись Створено: 15 березня 2014 року, 22:38 Переглядів: 794

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація