Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Свитко взяв участь в транскордонному форумі, що пройшов у Республіці Молдова Роздрукувати

25 червня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у ІІ транскордонному форумі Єврорегіону «Сірет – Прут – Ністру», організованому спільно з Єврорегіоном “Дністер”, що відбувся у м. Бельці Республіки Молдова.

Делегацію Вінниччини на форумі також представляли: голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, голова Єврорегіону «Дністер», депутат обласної Ради Сергій Татусяк, інші високопосадовці, представники бізнесу Вінниччини. На форумі виступили Президент Ясської повітової Ради - Президент Єврорегіону «Сірет – Прут - Ністру» Крістіан Адомніцей, мер м. Бельці Василь Панчук, Міністр праці, соціального захисту та сім’ї Республіки Молдова Валентина Буліга, представники Італії, Німеччини, Швеції, посадовці Румунії і Молдови, представники бізнесу, агросектору і промисловості зазначених країн.

На форумі було обговорено перспективи транскордонного співробітництва вищезазначених країн, економічної співпраці, залучення інвестицій, пожвавлення бізнес-клімату. Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав учасників форуму, побажав їм успіхів та плідних результатів праці:

- Користуючись нагодою, хочу подякувати урядам Румунії, Молдови, Італії, Німеччині і Швеції за підтримку українського народу в цей складний для України час. Україна опинилася в епіцентрі світової геополітики. Сьогодні громадяни України гинуть не тільки за нашу країну, а й за Європу. В 21 столітті, на жаль, є  держава, керівництво якої мислить категоріями імперії. Україна – це європейська держава, і не тільки тому, що вона у центрі Європи географічно, а й з точки зору історії і культури Україна є справді європейською. Українці - це ментально європейський народ, який зробив свій вибір на Майдані, підтвердивши свій європейський шлях. Нам сьогодні дуже важливо підтримувати дружні, братерські, взаємовигідні відноси між нашими країнами не тільки на рівні держав, але й на рівні регіонів, територіальних громад, бізнесу, підприємств і установ. Хочу зазначити, що український народ прагне співпрацювати з європейськими країнами, - сказав Сергій Свитко.

Довідка: Єврорегіон “Сірет – Прут – Ністру” був сворений 2005 року з цетром у м. Ясси, об’єднав 26 районних рад Республіки Молдова і 3 повітові ради Румунії. На основі дружніх відносин у 2012 році було підписано угоду між Єврорегіоном “Сірет – Прут – Ністру” і Єврорегіоном “Дністер”, який включає в себе Вінницьку область і 7 районів Республіки Молдова. У 2013 році в рамках співпраці було укладено договори між 4 комунами Ясського повіту (Румунія) і 7 територіальними громадами Вінницької та Дніпропетровської областей.

Повернутись Створено: 26 червня 2014 року, 19:10 Переглядів: 1047

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація