Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко взяв участь в транскордонному форумі, що пройшов у Республіці Молдова Роздрукувати

25 червня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у ІІ транскордонному форумі Єврорегіону «Сірет – Прут – Ністру», організованому спільно з Єврорегіоном “Дністер”, що відбувся у м. Бельці Республіки Молдова.

Делегацію Вінниччини на форумі також представляли: голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, голова Єврорегіону «Дністер», депутат обласної Ради Сергій Татусяк, інші високопосадовці, представники бізнесу Вінниччини. На форумі виступили Президент Ясської повітової Ради - Президент Єврорегіону «Сірет – Прут - Ністру» Крістіан Адомніцей, мер м. Бельці Василь Панчук, Міністр праці, соціального захисту та сім’ї Республіки Молдова Валентина Буліга, представники Італії, Німеччини, Швеції, посадовці Румунії і Молдови, представники бізнесу, агросектору і промисловості зазначених країн.

На форумі було обговорено перспективи транскордонного співробітництва вищезазначених країн, економічної співпраці, залучення інвестицій, пожвавлення бізнес-клімату. Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав учасників форуму, побажав їм успіхів та плідних результатів праці:

- Користуючись нагодою, хочу подякувати урядам Румунії, Молдови, Італії, Німеччині і Швеції за підтримку українського народу в цей складний для України час. Україна опинилася в епіцентрі світової геополітики. Сьогодні громадяни України гинуть не тільки за нашу країну, а й за Європу. В 21 столітті, на жаль, є  держава, керівництво якої мислить категоріями імперії. Україна – це європейська держава, і не тільки тому, що вона у центрі Європи географічно, а й з точки зору історії і культури Україна є справді європейською. Українці - це ментально європейський народ, який зробив свій вибір на Майдані, підтвердивши свій європейський шлях. Нам сьогодні дуже важливо підтримувати дружні, братерські, взаємовигідні відноси між нашими країнами не тільки на рівні держав, але й на рівні регіонів, територіальних громад, бізнесу, підприємств і установ. Хочу зазначити, що український народ прагне співпрацювати з європейськими країнами, - сказав Сергій Свитко.

Довідка: Єврорегіон “Сірет – Прут – Ністру” був сворений 2005 року з цетром у м. Ясси, об’єднав 26 районних рад Республіки Молдова і 3 повітові ради Румунії. На основі дружніх відносин у 2012 році було підписано угоду між Єврорегіоном “Сірет – Прут – Ністру” і Єврорегіоном “Дністер”, який включає в себе Вінницьку область і 7 районів Республіки Молдова. У 2013 році в рамках співпраці було укладено договори між 4 комунами Ясського повіту (Румунія) і 7 територіальними громадами Вінницької та Дніпропетровської областей.

Повернутись Створено: 26 червня 2014 року, 19:10 Переглядів: 1019

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація