Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: «Я глибоко переконаний, що у цій складній боротьбі за право жити на своїй землі українська нація отримає перемогу!» Роздрукувати

22 серпня у Вінницькій обласній філармонії відбулись урочисті збори громадськості Вінниччини з нагоди святкування 23-ї річниці Незалежності України. В урочистостях взяли участь керівники області та міста, очільники Посольства Республіки Польща в Україні, Генерального Консульства Республіки Польща та Генерального Консульства Словацької Республіки у Вінниці, іноземні делегації з Республіки Польщі, Румунії, Республіки Молдови; представники депутатського корпусу, громадські діячі, творчі та трудові колективи області.

Від імені депутатів Вінниччини із святом Незалежності України та 25-річницею створення Народного Руху України учасників зібрання та всю вінницьку спільноту привітав голова обласної Ради Сергій Свитко.

– Я хочу нагадати слова В’ячеслава Чорновола, який казав: "Україна починається з тебе". Справді, Україна починається з кожного із нас, з нашого серця, нашої душі. І сьогодні, в цей непростий для нашої держави час, ми бачимо, як об’єднуються всі сили, щоб побороти те зло, яке йде на нас з півночі. В цей час гинуть кращі сини і доньки українського народу в боротьбі за незалежність України. Ми бачимо, що так, як із руди у вогні виплавляється метал, гартується сталь, так сьогодні з українського народу формується нація. Ми українці - це наша земля! І наша кров - на нашій землі. Я глибоко переконаний, що у цій складній боротьбі за право жити на своїй землі українська нація отримає перемогу! Бо з нами український народ, з нами все світове співтовариство, з нами правда і з нами Бог!, – наголосив у своїй вітальній промові Сергій Свитко.

Свої побажання присутнім також висловили голова облдержадміністрації Анатолій Олійник та виконувач обов’язків Вінницького міського голови, секретар міської ради Сергій Моргунов.

З нагоди свята керівники області та міста вручили державні нагороди та відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» працівникам, які внесли свій вклад у розвиток нашого регіону, а молодим вінничанам, яким 24 серпня, в День незалежності, виповнюється 16 років – паспорти громадянина України.

Урочисте дійство завершилось святковим концертом у виконанні кращих творчих колективів області.

Повернутись Створено: 22 серпня 2014 року, 16:59 Переглядів: 1102

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація