Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко: “Я звернуся до народних депутатів України з проханням ініціювати ухвалення Постанови Верховної Ради про амністію для усіх учасників акції протесту у Вінниці” Роздрукувати

Про це заявив голова обласної Ради Сергій Свитко 21 грудня на Майдані Небесної Сотні під час проведення народного віче мешканців обласного центру.

Голова обласної Ради Сергій Свитко у своєму виступі сказав:

- Жахливо те, що сьогодні здійснюються, на моє переконання, політичні переслідування тих людей, які відстоювали інтереси територіальної громади 6 грудня у місті Вінниці. Я звернуся найближчим часом до народних депутатів України з проханням ініціювати у Верховній Раді України ухвалення Постанови про амністію усіх учасників акції протесту. Вони відстоювали не власні інтереси, вони боролися за інтереси територіальної громади області та усієї України, - наголосив Сергій Свитко.

Крім того, очільник обласної Ради Сергій Свитко сказав, що готовий співпрацювати і йти на компроміси із багатьма депутатами обласної Ради заради ухвалення бюджету області, що є в інтересах усіх мешканців Вінниччини – учителів, лікарів, пенсіонерів, дітей та інших категорій громадян.

Разом із тим, Сергій Свитко підкреслив, що в питанні боротьби із корупцією в області він не піде на жодні компроміси: “Боротьба із корупцією на Вінниччині – це принципове питання, в якому я не поступлюся за жодних умов, ніколи не піду на якісь компроміси у цій частині. Тому що у цьому питанні компромісів бути не може”. 

Повернутись Створено: 22 грудня 2014 року, 19:15 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація