23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: “Якщо не буде належного реагування Президента України щодо розслідування подій 6 грудня 2014 року, то я звертатимусь до посольств іноземних держав" Роздрукувати

Про це 30 липня на зустрічі з громадськістю області щодо обговорення питання розслідування подій, які стались 6 грудня 2014 року у місті Вінниці, заявив голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко.

Так, очільник обласної Ради зазначив, що неодноразово звертався до керівництва правоохоронних органів Вінницької області, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Генерального прокурора України Віктора Шокіна щодо необхідності проведення всебічного і об’єктивного розслідування вищезазначеної справи, проте належного реагування досі немає.

Сергій Свитко попросив присутніх надати йому відповідні звернення із зазначенням порушень прав і свобод громадян у справі розслідування подій 6 грудня 2014 року та незаконного переслідування сьогодні активістів Майдану у Вінницькій області, беззаконня суддів, зазначивши, що скерує їх на ім’я Президента України Петра Порошенка - гаранта Конституції України.

- Якщо не буде належного реагування Президента України щодо розслідування подій 6 грудня 2014 року, то я звертатимусь до посольств іноземних держав з приводу проблеми, яка існує у Вінницькій області з дотриманням прав і свобод людини і громадянина, - підкреслив Сергій Свитко.

Голова обласної Ради також нагадав, що події, які відбулися 6 грудня 2014 року, коли в обласній Раді окремі депутати від більшості намагались усунути Сергія Свитка з посади голови обласної Ради, були викликані його діями у напрямі кадрових змін керівників комунальних закладів області, зокрема у сфері охорони здоров’я, ініціативами з розслідування відчуження землі обласної комунальної власності без погодження з власником – обласною Радою, фактами розкрадання коштів з обласного бюджету, тощо.

Повернутись Створено: 30 липня 2015 року, 19:47 Переглядів: 1023

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація