Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко: “Законній діяльності обласної Ради здійснюється перешкоджання” Роздрукувати

Про це заявив голова обласної Ради Сергій Свитко 2 вересня на щотижневій апаратній нараді голови облдержадміністрації Анатолія Олійника з керівниками департаментів, управлінь та інших структурних підрозділів Вінницької ОДА.

Сергій Свитко поінформував голову облдержадміністрації Анатолія Олійника та учасників наради про ситуацію щодо перешкоджання приватною охоронною фірмою “Гепард-Захист плюс” законній діяльності обласної Ради та виконувача обов’язків головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука, що є фактом кричущого беззаконня, що відбувається у Вінницькій області.

Крім того, очільник обласної Ради повідомив присутніх про рішення Вінницького апеляційного суду про відмову Віктору Власюку у задоволенні позову про поновлення його на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи та про підписане головою обласної Ради розпорядження про призначення Валентина Фіщука виконувачем обов’язків головного лікаря цього закладу. Розпорядження про призначення Валентина Фіщука було погоджено директором Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА Тетяною Бабій і заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком.

- Стверджую, що здійснюється перешкоджання законній діяльності Вінницької обласної Ради певними особами, яких потрібно встановити, і певними структурами, які діють, я переконаний, незаконно. Важливо встановити не тільки виконавців цього злочину, але й організаторів. Я скерував звернення до прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового і три звернення до начальника управління УМВС у Вінницькій області Олега Школьного, неодноразово телефонував у міліцію, але реагування досі немає, - зазначив Сергій Свитко.

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до Анатолія Олійника: “Ви є гарантом дотримання Конституції України у Вінницькій області і маєте допомогти обласній Раді здійснювати свої законні функції”.

Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник в свою чергу зазначив: “Якщо є рішення суду, його однозначно треба виконувати. Що стосується рішення суду, яке Ви зачитали, його я не бачив. Нагадаю, що в облдержадміністрації рішенням сесії обласної Ради 12 лютого, було забрано повноваження про призначення керівників комунальних закладів, власником яких є обласна Рада. В законі про місцеве самоврядування зазначено, що виключно на пленарних засіданнях сесії обласної Ради здійснюється призначення керівників комунальних установ. Тому усе, що стосується погодження про призначення керівників комунальних закладів, де ставлять підпис Андрій Петрович чи Тетяна Федорівна, то для мене це під питанням, чи це наші повноваження чи повноваження постійних комісій обласної Ради. Якщо є рішення суду і воно вступило в дію, тоді начальник управління УМВС має діяти згідно з чинним законодавством”, - сказав Анатолій Олійник.

Нагадаємо, що 28 серпня, незважаючи на численні перешкоди, голова обласної Ради Сергій Свитко представив співробітникам Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи нового керівника - виконувача обов’язків головного лікаря Валентина Фіщука. Детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/nezvazhajuchi-na-suprotiv-sergij-svitko-predstaviv-valentina-fischuka-trudovomu-kolektivu-vinnickoi-msek.htm

Відеосюжет про події навколо Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи дивіться нижче:

 

Повернутись Створено: 3 вересня 2014 року, 18:30 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація