Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко: “Законній діяльності обласної Ради здійснюється перешкоджання” Роздрукувати

Про це заявив голова обласної Ради Сергій Свитко 2 вересня на щотижневій апаратній нараді голови облдержадміністрації Анатолія Олійника з керівниками департаментів, управлінь та інших структурних підрозділів Вінницької ОДА.

Сергій Свитко поінформував голову облдержадміністрації Анатолія Олійника та учасників наради про ситуацію щодо перешкоджання приватною охоронною фірмою “Гепард-Захист плюс” законній діяльності обласної Ради та виконувача обов’язків головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука, що є фактом кричущого беззаконня, що відбувається у Вінницькій області.

Крім того, очільник обласної Ради повідомив присутніх про рішення Вінницького апеляційного суду про відмову Віктору Власюку у задоволенні позову про поновлення його на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи та про підписане головою обласної Ради розпорядження про призначення Валентина Фіщука виконувачем обов’язків головного лікаря цього закладу. Розпорядження про призначення Валентина Фіщука було погоджено директором Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА Тетяною Бабій і заступником голови облдержадміністрації Андрієм Гижком.

- Стверджую, що здійснюється перешкоджання законній діяльності Вінницької обласної Ради певними особами, яких потрібно встановити, і певними структурами, які діють, я переконаний, незаконно. Важливо встановити не тільки виконавців цього злочину, але й організаторів. Я скерував звернення до прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового і три звернення до начальника управління УМВС у Вінницькій області Олега Школьного, неодноразово телефонував у міліцію, але реагування досі немає, - зазначив Сергій Свитко.

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до Анатолія Олійника: “Ви є гарантом дотримання Конституції України у Вінницькій області і маєте допомогти обласній Раді здійснювати свої законні функції”.

Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник в свою чергу зазначив: “Якщо є рішення суду, його однозначно треба виконувати. Що стосується рішення суду, яке Ви зачитали, його я не бачив. Нагадаю, що в облдержадміністрації рішенням сесії обласної Ради 12 лютого, було забрано повноваження про призначення керівників комунальних закладів, власником яких є обласна Рада. В законі про місцеве самоврядування зазначено, що виключно на пленарних засіданнях сесії обласної Ради здійснюється призначення керівників комунальних установ. Тому усе, що стосується погодження про призначення керівників комунальних закладів, де ставлять підпис Андрій Петрович чи Тетяна Федорівна, то для мене це під питанням, чи це наші повноваження чи повноваження постійних комісій обласної Ради. Якщо є рішення суду і воно вступило в дію, тоді начальник управління УМВС має діяти згідно з чинним законодавством”, - сказав Анатолій Олійник.

Нагадаємо, що 28 серпня, незважаючи на численні перешкоди, голова обласної Ради Сергій Свитко представив співробітникам Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи нового керівника - виконувача обов’язків головного лікаря Валентина Фіщука. Детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/nezvazhajuchi-na-suprotiv-sergij-svitko-predstaviv-valentina-fischuka-trudovomu-kolektivu-vinnickoi-msek.htm

Відеосюжет про події навколо Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи дивіться нижче:

 

Повернутись Створено: 3 вересня 2014 року, 18:30 Переглядів: 846

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація