Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко запропонував збудувати академічне містечко для Донецького національного університету у місті Вінниці Роздрукувати

1 квітня відбулась зустріч керівників області і міста з ректором Донецького національного університету Романом Гринюком та членами ректорату вузу щодо вирішення першочергових проблем, які існують у вищому навчальному закладі після переїзду із Донецька.

Участь у зустрічі взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, представники ректорату університету.

Ректор Донецького національного університету Роман Гринюк в ході зустрічі розповів про першочергові завдання керівництва вузу та назвав проблеми, які потребують невідкладного реагування. Основним питанням, що потребує вирішення, на думку ректора, це - поселення викладачів і студентів Донецького національного університету у місті Вінниці. Він повідомив, що сьогодні багато жителів області виявляють інтерес до вузу і бажають навчатися у ньому. Сьогодні у Вінниці проживають близько 1 тисячі студентів університету, як зазначив керівник вищого навчального закладу, із них приблизно 400 студентів живе в різних гуртожитках, а 600 – в приватному секторі. Ще 2,5 тис. студентів чекають на переїзд до Вінниці.

Влада області і міста у свою чергу готова розглядати різні варіанти поселення студентів вузу у гуртожитках міста Вінниці і сприяти у вирішенні інших проблем. Під час зустрічі також обговорено питання оновлення матеріально-технічної бази університету, налагодження навчально-виховного процесу, тощо.

Голова обласної Ради Сергій Свитко запропонував розглянути гуртожиток медичного коледжу по вул. Писарєва, який є комунальним закладом, як місце для можливого поселення близька 100 студентів. На даний час у гуртожитку перебувають кілька комунальних установ, які можна перевести у інше приміщення. Крім того, Сергій Свитко наголосив, що для повноцінного функціонування вузу необхідно розглянути варіант виділення землі для будівництва у Вінниці академічного містечка для Донецького національного університету, що може бути важливим поштовхом для розвитку вищого навчального закладу на теренах нашого краю.

У підсумку керівники області і міста вирішили створити постійно діючу робочу групу, до складу якої увійдуть представники обласної та міської влади, керівництва вузу, щоб визначити напрями роботи і першочергові завдання з підтримки життєдіяльності Донецького національного університету. Після завершення зустрічі очільники області та міста оглянули матеріально-технічну і навчальну базу вищого навчального закладу.

Повернутись Створено: 1 квітня 2015 року, 19:13 Переглядів: 1012

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація