Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко запросив представників Вінницької обласної ради старшокласників «Лідер» до участі в роботі Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Роздрукувати

16 травня відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з  членами Вінницької обласної ради старшокласників «Лідер», які протягом 16-18 травня 2014 року перебувають на навчанні в рамках Програми  обласної  Академії управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування. В заході також взяли участь  представники обласного Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.

 Голова обласної Ради поінформував юних активістів про заходи влади із стабілізації суспільно-політичної ситуації в області, в зв’язку з складною внутрішньополітичною  і економічною ситуацію в країні,  про зміни, які пропонується внести до Конституції України в частині місцевого самоврядування з метою максимальної децентралізації влади. Зокрема, за його словами,  пропонується на рівні регіонів створити виконавчі комітети обласних рад, на рівні районів – виконавчі комітети районних рад, на рівні громад – залишити виконавчі комітети рад і ради громади, що дасть можливість в недалекому майбутньому побудувати сильну європейську державу.

- Переконаний в тому, що ми обов’язково здолаємо всі негаразди, буде побудована гарна європейська держава. Всі  будемо пишатися тим, що ми є українцями, що ми громадяни цієї  держави. Пройде певний час  і ми станемо однією з найуспішніших держав у світі. У ваших руках майбутнє нашої держави,- наголосив Сергій Свитко, звертаючись до лідерів учнівського самоврядування.

На завершення очільник обласної Ради побажав учасникам зустрічі  здоров’я, добра їхнім родинам, творчої наснаги, гарних мрій, відповів на численні запитання та запросив представників Вінницької обласної ради старшокласників «Лідер» до участі в роботі Громадської ради при Вінницькій обласній Раді.

Повернутись Створено: 17 травня 2014 року, 05:27 Переглядів: 862

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація