Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко зустрівся з головою Державної реєстраційної служби Роздрукувати

2 червня голова обласної Ради Сергій Свитко провів зустріч з головою Державної реєстраційної служби України Ганною Онищенко, яка відвідала Вінниччину в рамках робочого візиту.

На зустрічі були обговорені питання спрощення надання адміністративних послуг громадянам України, скорочення до мінімуму переліку необхідних дозвільних документів для реєстрації. Керівник Укрдержреєстру наголосила, що є політична воля очільників держави, зокрема Міністерства юстиції України, щодо впровадження змін і триває підготовка нормативно-законодавчої бази у цьому напрямі, планується децентралізація надання послуг з розширенням прав на місцях.

Голова обласної Ради Сергій Свитко підкреслив важливість внесення змін до законодавства в частині спрощення дозвільної системи і надання адміністративних послуг.

- Сподіваємося, що ми спільно створимо усі необхідні умови в цьому напрямі для громадян. Місцева влада буде працювати для блага українського народу і сприятиме впровадженню змін на краще. Відомо також, що в реєстраційній службі є ряд проблем, зокрема низький рівень кадрового забезпечення. Раніше в місті були великі черги на реєстрацію документів і проблеми з приміщенням. Згодом ці питання було вирішено. Робота реєстраційної служби починає налагоджуватися і наша співпраця в цьому напрямі тільки розпочинається, - сказав Сергій Свитко.

Сергій Свитко подарував голові Державної реєстраційної служби України Ганні Онищенко на згадку презентаційну книгу про Вінницьку область.

Ганна Онищенко перебуває на Вінниччині з метою проведення наради з начальниками реєстраційних служб територіальних органів юстиції у Вінницькій області, перевірки роботи реєстраційних служб області, міста та їхніх районних підрозділів. Керівник Укрдержреєстру також  планує відвідати “Прозорий офіс” у м. Вінниці.

Повернутись Створено: 2 червня 2014 року, 13:21 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація