Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко зустрівся з президентом Академії мистецтв України Андрієм Чебикіним Роздрукувати

 28 квітня відбулася зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка з  президентом Академії мистецтв України, народним художником України, лауреатом Національної премії України ім. Тараса Шевченка Андрієм Чебикіним.

В зустрічі взяли участь головний редактор журналу „Вінницький край” Вадим Вітковський та директор Вінницького  обласного художнього  музею Ілля Безбах.

Під час зустрічі художник поділився секретами власної творчості, розповів про проблеми розвитку художнього мистецтва в Україні  та запросив  голову обласної Ради на відкриття художньої виставки, яка буде експонуватись у приміщенні  Вінницького  обласного художнього  музею 29 квітня цього року.

На згадку про зустріч, Андрій Чебикін подарував Сергію Свитку альбом, в якому зібрані фотокопії картин  визначних художників.

Голова обласної Ради Сергій Свитко, в свою чергу , подякував за подарунок та побажав  митцю подальших творчих злетів, успіхів і наснаги.

Повернутись Створено: 28 квітня 2015 року, 22:03 Переглядів: 759

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація