Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко звернувся до голів місцевих рад щодо необхідності проведення декомунізації на Вінниччині Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся до керівників місцевих органів самоврядування Вінницької області з проханням ухвалити рішення щодо демонтажу пам'ятників і пам'ятних знаків, присвячених особам комуністичного режиму, причетним до геноциду української нації.

В зверненні керівникам місцевих рад пропонується винести питання “Про демонтаж пам'ятників і пам'ятних знаків, присвячених особам комуністичного режиму” на розгляд чергових сесій місцевих рад Вінницької області.

Сергій Свитко так прокоментував свою ініціативу: “10 жовтня цього року на черговій 27 сесії Вінницької обласної Ради депутатами було одностайно підтримано рішення про демонтаж на території області пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених особам комуністичного режиму, який здійснив геноцид української нації. Місцевим органам самоврядування Вінниччини рекомендовано ухвалити відповідні рішення про демонтаж тоталітарних символів. Це громадянська позиція вищого органу самоврядування області, яка відображає суспільну думку в цьому питанні. Вважаю, що злочинна і людиноненависницька комуністична ідеологія та її виконавці мають бути остаточно засуджені українським суспільством, щоб жахи злочинів комунізму більше ніколи не повернулися з небуття. Під час Революції Гідності український народ чітко висловив своє ставлення до комуністичних символів, масово здійснюючи їх демонтаж. Тому вважаю такі кроки актуальними і необхідними для відновлення національної справедливості, збереження історичної пам’яті українців та подолання наслідків панування злочинного комуністичного режиму СРСР. Сподіваюся, що керівники місцевих рад підтримають рішення депутатського корпусу Вінницької обласної Ради та стануть на бік громадськості області, - сказав Сергій Свитко.

Нагадаємо, що 10 жовтня 2014 року чергова 27 сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання ухвалила історичні рішення – “Про визнання воїнів ОУН-УПА воюючою стороною у визвольних змаганнях за незалежність України” та “Про демонтаж пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених особам комуністичного режиму”. Детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/vinnichchina-vidnovljue-istorichnu-spravedlivist-%E2%80%93-oblasna-rada-uhvalila-rishennya-pro-viznannya-voiniv-ounupa-i-demontazh-pamyatnikiv-komunistichnim-zlochincyam.htm.

Повернутись Створено: 29 жовтня 2014 року, 17:15 Переглядів: 1278

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація