Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко звернувся до голови облдержадміністрації Валерія Коровія щодо виділення коштів для ліквідації пестицидів на Джуринському отрутомогильнику Роздрукувати

3 листопада 2015 року головою Вінницькою обласної Ради було проведено зустріч із виконуючим обов’язки Міністра екології та природних ресурсів України Курикіним С.І., на якій обговорювалось питання ліквідації непридатних та заборонених до використання пестицидів, що зберігаються в Джуринському отрутомогильнику.

За результатами зустрічі вдалось досягнути домовленості про можливість залучення у 2016 році коштів державного бюджету для вирішення вищезазначеної проблеми. Однак, обов’язковою умовою участі Міністерства екології та природних ресурсів України у фінансуванні заходів із ліквідації пестицидів на Джуринському отрутомогильнику є наявність співфінансування із обласного бюджету.

В зв’язку з цим голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до голови облдержадміністрації Валерія Коровія з проханням передбачити кошти для ліквідації пестицидів на Джуринському отрутомогильнику при підготовці проекту обласного бюджету на 2016 рік та внести на розгляд сесії обласної Ради проект рішення “Про внесення змін до Регіональної програми  охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки” в частині передбачення відповідного заходу.

Окрім цього, очільник обласної Ради запропонував голові облдержадміністрації доручити Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготувати звернення до Кабінету Міністрів України щодо включення видатків на ліквідацію пестицидів на Джуринському отрутомогильнику до проекту державного бюджету на 2016 рік.

Нагадаємо, що загальна кількість отруйних речовин у Джуринському отрутомогильнику становить не менше 2 тисячі 100 тонн, а це створює реальну загрозу для потрапляння високотоксичних речовин в навколишнє природне середовище.  

 

 

Повернутись Створено: 5 листопада 2015 року, 15:24 Переглядів: 899

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація