Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко звернувся до правоохоронних органів щодо перевірки фактів перешкоджання роботі представників ЗМІ і громадських організацій Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до начальника УМВС України у Вінницькій області Олега Школьного з проханням провести службову перевірку фактів обмеження доступу представникам ЗМІ та громадських організацій до участі в засіданні 26 чергової сесії обласної Ради 15 липня 2014 року і порушення чинного законодавства працівниками правоохоронних органів.

На адресу очільника обласної Ради надійшли низка скарг від журналістів і громадських організацій на дії працівників правоохоронних органів, які перешкоджали їм бути присутніми на засіданні 26 чергової сесії Вінницької обласної Ради. Вищезазначена інформація підтверджується і в опублікованих повідомленнях ЗМІ.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” ст.3 пп.4 п.1 “Право на доступ до публічної інформації гарантується доступом до засідань колегіальних суб’єктів владних повноважень, крім випадків, передбачених законодавством”. На сьогоднішній день, діюче законодавство не передбачає для громадян України випадків обмеження відвідувань засідань сесій, комісій, виконавчих комітетів, місцевих рад, інших колегіальних органів тощо.

Повернутись Створено: 21 липня 2014 року, 12:25 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація