Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко звернувся до прокуратури щодо перевірки сумнівних закупівель в обласній дитячій лікарні Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся із листом до прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового щодо перевірки правомірності закупівлі медичного обладнання для Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, яке не передбачене для застосування в цьому закладі. Підставою для звернення очільника обласної Ради до прокуратури став лист головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Василя Паненка від 19 вересня 2014 року про нераціональне використання бюджетних коштів на медичне обладнання.

В листі зазначено, що у 2003 році на балансі лікарні був оприбуткований ендоскопічний хірургічний лазер Genles MED – 1004, 1993 року випуску. Дане медичне обладнання придбано за бюджетні кошти, і його вартість на момент придбання складала 525 тис. 695  грн. Апарат було виготовлено у 1993 році, він відпрацював свій ресурс закордоном і був придбаний у лікарню розукомплектованим - у неробочому стані. Крім того, це обладнання передбачалося для дорослої категорії населення. З моменту взяття апарату на баланс закладу він жодного разу не застосовувався при операціях чи маніпуляціях.

Аналогічна ситуація склалася із іншим медичним обладнанням, купленим за бюджетні кошти, зокрема:

  • у 2008 році оприбутковано ендоскопічний хірургічний лазер Genles MED – 100 L, 1993 року випуску, вартістю 458 тис. грн., не використовувався;
  • у 2009 році оприбутковано камеру дезінфекційну електричну КДЭ-2, вартістю 30 тис. 500 грн., не використовувалося;
  • у 2010 році придбано операційний мікроскоп, вартість обладнання – 90 тис. 801 грн. З 2010 по 2013 рік із застосуванням апарату здійснена одна операція;
  • у 2006 році придбано лапароскопічну стійку для оперативних втручань вартістю більше 100 тис. грн. З 2006 по 2013 рік із застосуванням обладнання здійснено 26 втручань.

Нагадаємо, що Сергій Свитко вже звертався до прокуратури Вінницької області щодо перевірки законності відчуження земельних ділянок на території Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/sergij-svitko-zvernuvsya-do-prokuraturi-schodo-perevirki-zakonnosti-vidilennya-zemelnih-dilyanok-na-teritorii-oblasnoi-dityachoi-klinichnoi-likarni.htm.

 

Повернутись Створено: 24 вересня 2014 року, 11:41 Переглядів: 1059

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація