Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко звернувся до прокуратури щодо перевірки законності виділення земельних ділянок на території обласної дитячої клінічної лікарні Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся до Прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового з проханням перевірити законність відчуження земельних ділянок на території Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Відповідне звернення скеровано на адресу Прокуратури Вінницької області.

Нагадаємо, що Вінницька міська рада ухвалила рішення №544 від 26.12.2003 р., у відповідності до якого обласна дитяча клінічна лікарня отримала Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою (№ЯЯ015041 від 28.12.2004 р.) за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 108.

Варто зазначити, що екс-головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяна Антонець у 2009 році надала згоду на вилучення земельної ділянки орієнтовною площею 650 кв. метрів для потреб охорони здоров’я і соціальних послуг, насправді під офісно-медичний центр, яка розташована за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 108, на користь Приватного підприємства “Капітан-Т”.

Слід наголосити, що Вінницька обласна Рада не ухвалювала рішень із цього питання.

З документами можна ознайомитися нижче. 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 16 липня 2014 року, 13:36 Переглядів: 1306

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація