Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко звернувся до прокурора області щодо порушення інтересів обласної Ради в питанні оренди комунального майна, проте реагування немає Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся до прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового ще 13 червня 2014 року з проханням відновити законність в питанні несплати за оренду комунального майна обласної Ради. Підставою для звернення в прокуратуру є порушення інтересів Вінницької обласної Ради з питань ефективного використання майна територіальних громад сіл, селищ, і міст Вінницької області.

Так, орендар адмінбудинку за адресою: м. Вінниця. вул. Соборна, 74/Театральна,16 (кутовий будинок по вул.Театральна-Соборна) – товариство з обмеженою відповідальністю “ОСПРОМ”, завдає збитків територіальній громаді Вінницької області в особі обласної Ради. Борг товариства за оренду станом на 10 червня 2014 року становив 252 576,18 грн. (борг за 8 місяців). З боржником ведеться претензійна робота. Але усі намагання повернути борг було проігноровано орендарем. За таких обставин виникла необхідність звернення до суду за захистом інтересів територіальної громади Вінницької області.

Сергій Свитко попросив прокуратуру Вінницької області виступити позивачем на захист інтересів держави в особі Вінницької обласної Ради з позовом до ТОВ “ОСПРОМ” про стягнення заборгованості за послуги з оренди та розірвання договору оренди. Відповідне звернення голова обласної Ради надіслав ще 13.06.2014 року, пройшло більш ніж два місяці, а відповідного прокурорського реагування на звернення очільника обласної Ради досі немає, навіть немає формальної відписки – письмової відповіді.

Повернутись Створено: 29 серпня 2014 року, 16:16 Переглядів: 798

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація