6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко звернувся до Управління СБУ у Вінницькій області, УМВС України у Вінницькій області з пропозицією відкрити та оприлюднити реєстри репресованих осіб Роздрукувати

12 жовтня голова обласної Ради Сергій Свитко спрямував звернення до Управління СБУ у Вінницькій області, УМВС України у Вінницькій області з пропозицією відкрити архівні документи, пов’язані з політичними репресіями, створити та оприлюднити реєстри репресованих осіб.

Звернення підготовлене на виконання пункту 3 рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради від 08 жовтня 2015 року № 37 „Про стан виконання в області Закону України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

Детальніше ознайомитись з вищевказаним рішенням можна ознайомитись нижче.

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

з питань місцевого самоврядування                              при голові Вінницької обласної Ради

 

РІШЕННЯ

08 жовтня  2015 року                                                               37

Про стан виконання в області Закону України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди  їхньої символіки

 

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення виконання Закону України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, рішення 27 сесії обласної Ради 6 скликання  від 10 жовтня 2014 року № 734 „Про демонтаж пам'ятників і пам'ятних знаків”, для відновлення на території області історичної і соціальної справедливості, Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію „Про стан виконання в області Закону України „Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди  їхньої символіки” взяти до відома.

2. Рекомендувати  головам  районних   рад   спільно   з  головами     районних

державних адміністрацій, сільським, селищним, міським головам в установленому законодавством України порядку та строки, з врахуванням думки громадськості, експертів у галузі історії, краєзнавства та топоніміки,  прав юридичних та фізичних осіб, прав та інтересів територіальних  громад:                  

2.1. Забезпечити підготовку та прийняття рішень щодо перейменування скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів та інших об’єктів топоніміки населених пунктів, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.

                                                        До 21 листопада 2015 року

 2.2. Здійснити  демонтаж пам’ятників, пам’ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні, політичних репресій, особам, які обіймали керівні посади у комуністичній партії, вищих органах влади та управління СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік (крім осіб, діяльність яких була значною мірою пов’язана з розвитком української науки та культури), працівникам радянських органів державної безпеки, подіям, пов’язаним з діяльністю комуністичної партії, встановленням радянської влади на території України або в окремих адміністративно-територіальних одиницях, переслідуванням учасників боротьби за незалежність України у XX столітті.

До 21 листопада 2015 року

 

 2.3. Провести в територіальних громадах громадські слухання та подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо перейменування населених пунктів області, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму.

.До 21 листопада 2015 року

2.4. Активізувати роботу відповідних комісій і робочих груп з питань проведення на території населених пунктів моніторингу знаків та символів, що містять комуністичну та радянську символіку, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, та підготовки  рекомендацій і пропозицій щодо їх перейменування.

 

3.  Обласній Раді звернутися до  Управління СБУ у Вінницькій області, УМВС України у Вінницькій області з пропозицією відкрити архівні документи, пов’язані з політичними репресіями, створити та оприлюднити реєстри репресованих осіб.

.До 12 жовтня 2015 року

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Голова обласної Ради                                                                С.СВИТКО

Повернутись Створено: 12 жовтня 2015 року, 16:00 Переглядів: 852

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація