Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Свитко звернувся в правоохоронні органи з приводу недопущення Валентина Фіщука до місця роботи Роздрукувати

27 серпня планувалося офіційне представлення трудовому колективу виконувача обов’язків головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука, призначеного відповідно до розпорядження голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка від 21 серпня 2014 року. Проте представники приватного охоронного формування “Гепард” не допустили до приміщення Валентина Фіщука та керуючого справами апарату обласної Ради Степана Нешика, заблокувавши вхід до комунального закладу. У відповідь на ці протиправні дії голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до прокуратури Вінницької області і начальника управління УМВС у Вінницькій області з вимогою негайно вжити заходів відповідного реагування.

Представлення колективу Вінницької МСЕК виконувача обов’язків головного лікаря комунального закладу Валентина Фіщука на виконання розпорядження очільника обласної Ради було доручено керуючому справами виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Степану Нешику і директору Департаменту охорони здоров’я та курортів Вінницької ОДА Тетяні Бабій, яка не з’явилась для представлення з невідомих причин.

Так, біля входу до приміщення Вінницької МСЕК за адресою Театральна, 14 вишикувалося близько 20 представників формування “Гепард” на чолі із Мельником В.І., які заблокували вхід до приміщення і не допускали Степана Нешика і Валентина Фіщука до зустрічі із трудовим колективом. На питання про те, хто дав вказівку не допускати Фіщука до місця роботи і вчиняти протиправні дії, “гепардівці” відмовилися відповідати. Після переговорів пропустили лише Степана Нешика, який і ознайомив трудовий колектив і екс-керівника закладу Віктора Власюка із розпорядженнями голови обласної Ради Сергія Свитка про скасування розпорядження про поновлення на роботі В. Власюка і про призначення виконувачем обов’язків головного лікаря (детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/valentina-fischuka-priznacheno-vikonujuchim-obovyazki-golovnogo-likarya-vinnickoi-msek.htm) Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до прокуратури Вінницької області і начальника управління УМВС у Вінницькій області з вимогою негайно провести перевірку вищезазначених фактів і вжити заходів прокурорського реагування на порушення чинного законодавства.

- Розцінюю дії “Гепарду” щодо недопущення до місця роботи Валентина Фіщука, якого було призначено виконувачем обов’язків головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, як перешкоджання законній діяльності обласної влади. Діям формування “Гепард” правоохоронні органи мають негайно дати правову оцінку і притягнути винних до відповідальності”, - підкреслив Сергій Свитко

28 серпня о 10:00 (за адресою Театральна,14) відбудеться повторне представлення виконувача обов’язків головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука перед трудовим колективом за участі голови обласної Ради Сергія Свитка.

Повернутись Створено: 27 серпня 2014 року, 19:14 Переглядів: 987

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація