Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Свитко:Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине Роздрукувати

2 серпня у  штабі Командування Повітряних Сил Збройних Сил України відбулись урочисті заходи з нагоди 10-ї річниці Повітряних Сил Збройних Сил України.

В зібранні взяли участь: Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України Юрій  Байдак, особовий склад управлінь, відділів та служб штабу, голова Вінницької  обласної Ради Сергій Свитко, заступник  голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко, виконуючий  обов’язки Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

Спочатку відбулось покладання вінків та квітів до комплексу “Вшанування пам’яті захисників Вітчизни”. Мітинг з нагоди 10-ї  річниці Повітряних Сил Збройних Сил України відкрив Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник  Юрій Байдак. Він зачитав Указ Президента України від 27 червня 2007 року № 579 «Про День Повітряних Сил Збройних Сил України», подякував усім військовослужбовцям за сумлінне виконання покладених завдань та привітав весь особовий склад з професійним святом.

Щирі слова привітань та вдячності на адресу військовослужбовців та працівників Збройних Сил України лунали з вуст голови  Вінницької  обласної Ради Сергія Свитка, заступника  голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрія Гижка, виконуючого  обов’язки Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

Зокрема, очільник обласної Ради у своєму вітанні зазначив:

«Сьогодні, як ніколи, ми бачимо єдність народу і Збройних Сил України. В нас одна мета – побудувати незалежну, демократичну, правову європейську державу. Переконані, що в цій боротьбі, за майбутнє українського народу, ми переможемо, бо з нами правда і з нами Бог. Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине».

Голова обласної Ради Сергій Свитко зачитав  також  пам’ятну адресу від керівників області та побажав військовослужбовцям, ветеранам і працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України міцного здоров’я, щастя i благополуччя, наснаги i оптимізму, людських радощів i земних щедрот, нових звершень i здобутків в ім’я миру і процвітання Української держави.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять за загиблими військовослужбовцями – учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. 

З нагоди свята кращим військовослужбовцям та працівникам Повітряних Сил генерал-полковник  Юрій Байдак вручив відзнаки та грамоти від Міністра оборони України, начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України. Керівники  обласної та міської влади  також вручили військовослужбовцям Грамоти та цінні подарунки.

На завершення, особовий склад управлінь, відділів та служб штабу  пройшли перед трибуною урочистим маршем.

Повернутись Створено: 2 серпня 2014 року, 15:27 Переглядів: 1839

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація