Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Свитко:Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине Роздрукувати

2 серпня у  штабі Командування Повітряних Сил Збройних Сил України відбулись урочисті заходи з нагоди 10-ї річниці Повітряних Сил Збройних Сил України.

В зібранні взяли участь: Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України Юрій  Байдак, особовий склад управлінь, відділів та служб штабу, голова Вінницької  обласної Ради Сергій Свитко, заступник  голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко, виконуючий  обов’язки Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

Спочатку відбулось покладання вінків та квітів до комплексу “Вшанування пам’яті захисників Вітчизни”. Мітинг з нагоди 10-ї  річниці Повітряних Сил Збройних Сил України відкрив Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник  Юрій Байдак. Він зачитав Указ Президента України від 27 червня 2007 року № 579 «Про День Повітряних Сил Збройних Сил України», подякував усім військовослужбовцям за сумлінне виконання покладених завдань та привітав весь особовий склад з професійним святом.

Щирі слова привітань та вдячності на адресу військовослужбовців та працівників Збройних Сил України лунали з вуст голови  Вінницької  обласної Ради Сергія Свитка, заступника  голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрія Гижка, виконуючого  обов’язки Вінницького міського голови Сергія Моргунова.

Зокрема, очільник обласної Ради у своєму вітанні зазначив:

«Сьогодні, як ніколи, ми бачимо єдність народу і Збройних Сил України. В нас одна мета – побудувати незалежну, демократичну, правову європейську державу. Переконані, що в цій боротьбі, за майбутнє українського народу, ми переможемо, бо з нами правда і з нами Бог. Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине».

Голова обласної Ради Сергій Свитко зачитав  також  пам’ятну адресу від керівників області та побажав військовослужбовцям, ветеранам і працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України міцного здоров’я, щастя i благополуччя, наснаги i оптимізму, людських радощів i земних щедрот, нових звершень i здобутків в ім’я миру і процвітання Української держави.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять за загиблими військовослужбовцями – учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. 

З нагоди свята кращим військовослужбовцям та працівникам Повітряних Сил генерал-полковник  Юрій Байдак вручив відзнаки та грамоти від Міністра оборони України, начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України. Керівники  обласної та міської влади  також вручили військовослужбовцям Грамоти та цінні подарунки.

На завершення, особовий склад управлінь, відділів та служб штабу  пройшли перед трибуною урочистим маршем.

Повернутись Створено: 2 серпня 2014 року, 15:27 Переглядів: 1865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація