Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Сергій Татусяк: «Асоціація місцевого самоврядування відбулася як впливова організація» Роздрукувати

За півтора року діяльності Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування закріпила за собою статус організації, яка відстоює інтереси самоврядної гілки влади Вінниччини та координує дії її представників. Таку оцінку ВОАОМС дали учасники Загальних зборів Асоціації, що відбулися 14 листопада у Вінниці.

Це підтвердив і голова Асоціації, голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він нагадав, що організація засновувалася з 18-ма членами, а вже за півроку до її складу увійшло 349 місцевих рад області.

– Це свідчення того, що ідея з Асоціацією була на часі. Свідчення того, що у самоврядців Вінниччини є потреба у єдиному координаційному органі, який би на громадських засадах гуртував однодумців, народжував продуктивні ідеї і втілював їх у життя. А головне – відстоював інтереси самоврядної гілки влади і здійснював заходи, спрямовані на реформу місцевого самоврядування в Україні. Сьогодні як голова Асоціації я з впевненістю заявляю, що Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування відбулася як активна і впливова організація! – зазначив Сергій Татусяк.

На сьогодні лави Асоціації нараховують 441 уповноваженого члена. С.Татусяк закликав колег і надалі брати активну участь у законодавчому та нормотворчому процесах, заходах, спрямованих на регіональний і територіальний розвиток Вінниччини.

– Я впевнений, що з такою «армією» однодумців і патріотів Вінниччина і надалі залишатиметься флагманом у розбудові місцевого самоврядування, – резюмував С.Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 15 листопада 2013 року, 17:17 Переглядів: 905

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація