Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк: «Асоціація місцевого самоврядування відбулася як впливова організація» Роздрукувати

За півтора року діяльності Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування закріпила за собою статус організації, яка відстоює інтереси самоврядної гілки влади Вінниччини та координує дії її представників. Таку оцінку ВОАОМС дали учасники Загальних зборів Асоціації, що відбулися 14 листопада у Вінниці.

Це підтвердив і голова Асоціації, голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він нагадав, що організація засновувалася з 18-ма членами, а вже за півроку до її складу увійшло 349 місцевих рад області.

– Це свідчення того, що ідея з Асоціацією була на часі. Свідчення того, що у самоврядців Вінниччини є потреба у єдиному координаційному органі, який би на громадських засадах гуртував однодумців, народжував продуктивні ідеї і втілював їх у життя. А головне – відстоював інтереси самоврядної гілки влади і здійснював заходи, спрямовані на реформу місцевого самоврядування в Україні. Сьогодні як голова Асоціації я з впевненістю заявляю, що Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування відбулася як активна і впливова організація! – зазначив Сергій Татусяк.

На сьогодні лави Асоціації нараховують 441 уповноваженого члена. С.Татусяк закликав колег і надалі брати активну участь у законодавчому та нормотворчому процесах, заходах, спрямованих на регіональний і територіальний розвиток Вінниччини.

– Я впевнений, що з такою «армією» однодумців і патріотів Вінниччина і надалі залишатиметься флагманом у розбудові місцевого самоврядування, – резюмував С.Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 15 листопада 2013 року, 17:17 Переглядів: 967

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація