Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Асоціація місцевого самоврядування відбулася як впливова організація» Роздрукувати

За півтора року діяльності Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування закріпила за собою статус організації, яка відстоює інтереси самоврядної гілки влади Вінниччини та координує дії її представників. Таку оцінку ВОАОМС дали учасники Загальних зборів Асоціації, що відбулися 14 листопада у Вінниці.

Це підтвердив і голова Асоціації, голова обласної Ради Сергій Татусяк. Він нагадав, що організація засновувалася з 18-ма членами, а вже за півроку до її складу увійшло 349 місцевих рад області.

– Це свідчення того, що ідея з Асоціацією була на часі. Свідчення того, що у самоврядців Вінниччини є потреба у єдиному координаційному органі, який би на громадських засадах гуртував однодумців, народжував продуктивні ідеї і втілював їх у життя. А головне – відстоював інтереси самоврядної гілки влади і здійснював заходи, спрямовані на реформу місцевого самоврядування в Україні. Сьогодні як голова Асоціації я з впевненістю заявляю, що Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування відбулася як активна і впливова організація! – зазначив Сергій Татусяк.

На сьогодні лави Асоціації нараховують 441 уповноваженого члена. С.Татусяк закликав колег і надалі брати активну участь у законодавчому та нормотворчому процесах, заходах, спрямованих на регіональний і територіальний розвиток Вінниччини.

– Я впевнений, що з такою «армією» однодумців і патріотів Вінниччина і надалі залишатиметься флагманом у розбудові місцевого самоврядування, – резюмував С.Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 15 листопада 2013 року, 17:17 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація