Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк: «Аж тепер ми почали реалізовувати діалог «влада + суспільство» Роздрукувати

Шість районів прозвітували про виконання доручень голови облдержадміністрації в першому півріччі 2013 року: Бершадський, Оратівський, Іллінецький, Немирівський, Жмеринський та Барський.

Про ситуацію в останньому 17 липня доповідав голова Барської райдержадміністрації Геннадій Лук у присутності голови облдержадміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, їхніх заступників, керівників профільних управлінь і департаментів. А також –депутатів рад різних рівнів, сільських голів, лідерів громадської думки краю.

Очільник району традиційно прозвітував про результати у 10-ти напрямах соціально-економічного розвитку – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

Сергій Татусяк зауважив, що такі наради-звіти мають не просто інформативне значення, вони вчать прислухатися один до одного, об’єднувати зусилля для вирішення спільних завдань.

– Коли ми починали такий формат роботи – було багато скептиків, які не вірили у користь проекту нового державного менеджменту у регіоні. А вже сьогодні сільські голови, жителі громад дякують, що можуть почути владу, а влада їх. Ми завжди говорили про діалог «влада + суспільство», але не реалізовували його. І аж тепер ми почали це робити, – прокоментував голова облради.

Також Сергій Татусяк відзначив активність Барського району у грантовій діяльності. Для прикладу, цьогоріч на 10-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад район подав 17 заявок, з яких 3 виграли.

Тісно він працює й з іноземними грантодавцями. Так, у 2004 році районна бібліотека виграла грант посольства США на облаштування Інтернету, після чого почала навчати написанню проектів місцеві громади. В результаті на сьогодні 13 сіл Барщини, завдяки грантам, мають Інтернет.

 

 

Повернутись Створено: 18 липня 2013 року, 12:36 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація