6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Сергій Татусяк: «Аж тепер ми почали реалізовувати діалог «влада + суспільство» Роздрукувати

Шість районів прозвітували про виконання доручень голови облдержадміністрації в першому півріччі 2013 року: Бершадський, Оратівський, Іллінецький, Немирівський, Жмеринський та Барський.

Про ситуацію в останньому 17 липня доповідав голова Барської райдержадміністрації Геннадій Лук у присутності голови облдержадміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, їхніх заступників, керівників профільних управлінь і департаментів. А також –депутатів рад різних рівнів, сільських голів, лідерів громадської думки краю.

Очільник району традиційно прозвітував про результати у 10-ти напрямах соціально-економічного розвитку – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

Сергій Татусяк зауважив, що такі наради-звіти мають не просто інформативне значення, вони вчать прислухатися один до одного, об’єднувати зусилля для вирішення спільних завдань.

– Коли ми починали такий формат роботи – було багато скептиків, які не вірили у користь проекту нового державного менеджменту у регіоні. А вже сьогодні сільські голови, жителі громад дякують, що можуть почути владу, а влада їх. Ми завжди говорили про діалог «влада + суспільство», але не реалізовували його. І аж тепер ми почали це робити, – прокоментував голова облради.

Також Сергій Татусяк відзначив активність Барського району у грантовій діяльності. Для прикладу, цьогоріч на 10-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад район подав 17 заявок, з яких 3 виграли.

Тісно він працює й з іноземними грантодавцями. Так, у 2004 році районна бібліотека виграла грант посольства США на облаштування Інтернету, після чого почала навчати написанню проектів місцеві громади. В результаті на сьогодні 13 сіл Барщини, завдяки грантам, мають Інтернет.

 

 

Повернутись Створено: 18 липня 2013 року, 12:36 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація