Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Аж тепер ми почали реалізовувати діалог «влада + суспільство» Роздрукувати

Шість районів прозвітували про виконання доручень голови облдержадміністрації в першому півріччі 2013 року: Бершадський, Оратівський, Іллінецький, Немирівський, Жмеринський та Барський.

Про ситуацію в останньому 17 липня доповідав голова Барської райдержадміністрації Геннадій Лук у присутності голови облдержадміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, їхніх заступників, керівників профільних управлінь і департаментів. А також –депутатів рад різних рівнів, сільських голів, лідерів громадської думки краю.

Очільник району традиційно прозвітував про результати у 10-ти напрямах соціально-економічного розвитку – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

Сергій Татусяк зауважив, що такі наради-звіти мають не просто інформативне значення, вони вчать прислухатися один до одного, об’єднувати зусилля для вирішення спільних завдань.

– Коли ми починали такий формат роботи – було багато скептиків, які не вірили у користь проекту нового державного менеджменту у регіоні. А вже сьогодні сільські голови, жителі громад дякують, що можуть почути владу, а влада їх. Ми завжди говорили про діалог «влада + суспільство», але не реалізовували його. І аж тепер ми почали це робити, – прокоментував голова облради.

Також Сергій Татусяк відзначив активність Барського району у грантовій діяльності. Для прикладу, цьогоріч на 10-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад район подав 17 заявок, з яких 3 виграли.

Тісно він працює й з іноземними грантодавцями. Так, у 2004 році районна бібліотека виграла грант посольства США на облаштування Інтернету, після чого почала навчати написанню проектів місцеві громади. В результаті на сьогодні 13 сіл Барщини, завдяки грантам, мають Інтернет.

 

 

Повернутись Створено: 18 липня 2013 року, 12:36 Переглядів: 880

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація