24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк бере участь у VI Міжнародному інвестиційному саміті в Донецьку Роздрукувати

Протягом 17-18 жовтня в Донецьку відбуватиметься VI Міжнародний інвестиційний саміт, а в його рамках – виставка «Сталий розвиток: енергоефективність, ресурсозбереження, екобезпека». Мета заходу – реалізація інвестиційного потенціалу регіону в контексті формування «зеленої» моделі розвитку економіки.

Теми, підняті учасниками в обговоренні, – створення зелених міст, формування «зеленого» мислення і «зеленої» економіки, технології для сталого розвитку, енергоефективна модернізація виробництв, створення високотехнологічних виробництв, зберігаючих технологій і створення «зелених» робочих місць, нові технології в АПК, проекти з ресурсо- та енергозбереження, органічного виробництва, екоферми, енергоефективність у ЖКГ, чисті технології у будівництві, інноваційні підходи та проекти.

В урочистому відкритті саміту взяв участь Президент України Віктор Янукович. Він наголосив, що у сучасному підході до розвитку регіонів велику роль грає державно-приватне партнерство. На думку Глави держави, саме бізнес має перейматися стандартами якості життя людей. Усвідомлення цього дуже важливо напередодні отримання Україною асоційованого членства в ЄС, вважає Президент.

– Саміт організований тими людьми, які розуміли і розуміють, що потрібно сьогодні нашій країні. Я впевнений в тому, що ті традиції, які закладені в цьому регіоні і принципи, знайдуть своє відображення в багатьох спільних рішеннях уряду України і різних міжнародних організацій, які представлені в Україні, – сказав В.Янукович.

Глава держави зауважив, що сьогодні Україна має вже певну законодавчу базу, яка визначає ті правила гри, про які говорять інвестори і партнери.

– Вони хочуть бачити в Україні надійну країну, надійного партнера, з яким можна мати справу. І, насправді, за останні три роки, починаючи з 2010-го, ми вперше за всі роки незалежності заклали основи модернізації нашої держави. Я багато разів повторив і ще раз хочу сказати сьогодні на цьому форумі: без зв'язки «парламент-уряд-президент-громадянське суспільство» неможливо побудувати сильну державу! – наголосив Президент.

Він додав, що до згаданого плану модернізації сьогодні належить і прийняття одного із стратегічних рішень для України – підписання договору про асоціацію з ЄС і договору про створення зони вільної торгівлі. Віктор Янукович назвав це домашнім завданням для влади.

Присутній на заході голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк відзначив високий рівень організації саміту. За його словами, інвестиційний саміт – вдалий майданчик, де можна завести нові корисні знайомства, обговорити потенційну співпрацю та спільні проекти з учасниками форуму.

 

Повернутись Створено: 17 жовтня 2013 року, 13:59 Переглядів: 920

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація