Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк: «Грантова діяльність залишається пріоритетною для обласної Ради» Роздрукувати

18 лютого у Вінниці відбувся інформаційний семінар на тему грантової діяльності органів місцевої влади, який організував Вінницький регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини». Слухачами семінару стали представники місцевих рад та органів виконавчої влади усіх районів, що відповідають за грантову діяльність у своїх територіях.

Участь у заході взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк. Свою розмову із аудиторією він почав із наголошування, що обласна Рада продовжує працювати в окреслених напрямах, попри складну суспільно-політичну ситуацію в країні.

– Ми маємо вийти із цієї ситуації сильнішими, згуртованішими, заради кращого майбутнього Вінниччини й України, – зазначив голова.

Він підкреслив, що питання грантової діяльності для Вінниччини залишається пріоритетним, оскільки обласна Рада 6-го скликання визначила це ще на початку своєї каденції.

– Грантова діяльність – один із чинників розвитку Вінницької області в усіх сферах життя. Місцеві бюджети бідні, і скористатися грантами – це один із шляхів фінансового доповнення до бюджету, – зауважив С.Татусяк.

Він нагадав, що головними організаціями, які допомагають у грантовій роботі на теренах області є Вінницький регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини» та Регіональний центр транскордонного співробітництва Єврорегіон «Дністер».

С.Татусяк також представив зібранню нового голову комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів облради Ігоря Вернигора. Саме ця комісія разом із відділом аналізу обласних програм та бюджету здійснюватиме супровід і контроль участі громад в обласних програмах і конкурсах.

І.Вернигор нагадав, що Вінницька область була першою, котра започаткувала обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. В його рамках, починаючи з 2004 року, було профінансовано 490 проектів на суму 13 млн. грн. З метою збільшення фінансування цьогоріч проектів-переможців, обласною владою прийняте рішення про збільшення фонду конкурсу на 2 млн. грн. (наразі фонд становить 1,5 млн. грн.).

У ході семінару директор регіонального ресурсно-інформаційного центру розвитку громад «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець ознайомив присутніх з програмами та проектами, які наразі є актуальними для вінничан. З-поміж найбільших це: проект Європейської комісії «Підтримка регіонального розвитку в Україні» (бюджет – 16 млн. євро). та проект «Підтримка територіальної співпраці країн Східного партнерства» (бюджет – 3,5 млн. євро).

Більше про доступні грантові проекти для Вінницької області можна дізнатися тут: http://sg.vn.ua/grant/list

Повернутись Створено: 18 лютого 2014 року, 12:22 Переглядів: 946

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація