Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Сергій Татусяк: «Є бажання, щоб так, як виконавча влада, звітували сільські і міські голови» Роздрукувати

Підсумовуючи тиждень звітувань головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення, Сергій Татусяк вкотре наголосив, що Вінниччина на правильному шляху.

Він зауважив, що за рік роботи у новому форматі напрацьовано критерії оцінки роботи районів, відтак можна чітко відстежувати динаміку їхнього розвитку.

– Наш формат схвалено й у Києві. Єдине, що є бажання, щоб так, як виконавча влада, звітували сільські, селищні і міські голови, – прокоментував голова обласної Ради.

Користуючись присутністю очільників районів, С.Татусяк звернувся до них з проханням. А саме про те, щоб у кожній галузі, кожній територіальній громаді був визначений спеціаліст, який відповідатиме за питання стратегічного розвитку населеного пункту, залучення грантових коштів у громаду.

– Ми вийшли на фінал обласної Стратегії-2020, свої стратегії має кожна громада. А це є база для роботи з міжнародними програмами розвитку, – зауважив Сергій Татусяк.

Грантові програми Євросоюзу для українців ставатимуть все доступнішими, наголосив голова облради. Особливо, коли відбудеться підписання угоди про Асоціацію України з ЄС.

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2013 року, 12:24 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація