24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк: «Є бажання, щоб так, як виконавча влада, звітували сільські і міські голови» Роздрукувати

Підсумовуючи тиждень звітувань головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення, Сергій Татусяк вкотре наголосив, що Вінниччина на правильному шляху.

Він зауважив, що за рік роботи у новому форматі напрацьовано критерії оцінки роботи районів, відтак можна чітко відстежувати динаміку їхнього розвитку.

– Наш формат схвалено й у Києві. Єдине, що є бажання, щоб так, як виконавча влада, звітували сільські, селищні і міські голови, – прокоментував голова обласної Ради.

Користуючись присутністю очільників районів, С.Татусяк звернувся до них з проханням. А саме про те, щоб у кожній галузі, кожній територіальній громаді був визначений спеціаліст, який відповідатиме за питання стратегічного розвитку населеного пункту, залучення грантових коштів у громаду.

– Ми вийшли на фінал обласної Стратегії-2020, свої стратегії має кожна громада. А це є база для роботи з міжнародними програмами розвитку, – зауважив Сергій Татусяк.

Грантові програми Євросоюзу для українців ставатимуть все доступнішими, наголосив голова облради. Особливо, коли відбудеться підписання угоди про Асоціацію України з ЄС.

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2013 року, 12:24 Переглядів: 741

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація