Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Є бажання, щоб так, як виконавча влада, звітували сільські і міські голови» Роздрукувати

Підсумовуючи тиждень звітувань головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення, Сергій Татусяк вкотре наголосив, що Вінниччина на правильному шляху.

Він зауважив, що за рік роботи у новому форматі напрацьовано критерії оцінки роботи районів, відтак можна чітко відстежувати динаміку їхнього розвитку.

– Наш формат схвалено й у Києві. Єдине, що є бажання, щоб так, як виконавча влада, звітували сільські, селищні і міські голови, – прокоментував голова обласної Ради.

Користуючись присутністю очільників районів, С.Татусяк звернувся до них з проханням. А саме про те, щоб у кожній галузі, кожній територіальній громаді був визначений спеціаліст, який відповідатиме за питання стратегічного розвитку населеного пункту, залучення грантових коштів у громаду.

– Ми вийшли на фінал обласної Стратегії-2020, свої стратегії має кожна громада. А це є база для роботи з міжнародними програмами розвитку, – зауважив Сергій Татусяк.

Грантові програми Євросоюзу для українців ставатимуть все доступнішими, наголосив голова облради. Особливо, коли відбудеться підписання угоди про Асоціацію України з ЄС.

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2013 року, 12:24 Переглядів: 714

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація