Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Сергій Татусяк: «Є бажання, щоб так, як виконавча влада, звітували сільські і міські голови» Роздрукувати

Підсумовуючи тиждень звітувань головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення, Сергій Татусяк вкотре наголосив, що Вінниччина на правильному шляху.

Він зауважив, що за рік роботи у новому форматі напрацьовано критерії оцінки роботи районів, відтак можна чітко відстежувати динаміку їхнього розвитку.

– Наш формат схвалено й у Києві. Єдине, що є бажання, щоб так, як виконавча влада, звітували сільські, селищні і міські голови, – прокоментував голова обласної Ради.

Користуючись присутністю очільників районів, С.Татусяк звернувся до них з проханням. А саме про те, щоб у кожній галузі, кожній територіальній громаді був визначений спеціаліст, який відповідатиме за питання стратегічного розвитку населеного пункту, залучення грантових коштів у громаду.

– Ми вийшли на фінал обласної Стратегії-2020, свої стратегії має кожна громада. А це є база для роботи з міжнародними програмами розвитку, – зауважив Сергій Татусяк.

Грантові програми Євросоюзу для українців ставатимуть все доступнішими, наголосив голова облради. Особливо, коли відбудеться підписання угоди про Асоціацію України з ЄС.

 

Повернутись Створено: 12 жовтня 2013 року, 12:24 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація