Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Татусяк: «Масові форуми дійшли до регіонів. Це – запорука успіху» Роздрукувати

11 листопада голова обласної Ради С.Татусяк взяв участь у пленарному засіданні «Національного Конвенту України щодо ЄС». Його організував Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України, який очолює директор Андрій Єрмолаєв.

Учасники заходу – посадовці міністерств та відомств України, представники дипломатичних установ, вітчизняні та зарубіжні експерти, представники неурядових організацій та медіа. Вони дали комплексну оцінку ключовим питанням щодо підписання та імплементації Угоди про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Виступаючи під час засідання, Сергій Татусяк зауважив, що надзвичайно позитивним є те, що обговорення таких важливих для країни питань як євроінтеграція, реформа регіональної влади тощо з рівня Києва поширилося і в регіони.

– На сьогодні масові форуми – науково-практичні конференції, круглі столи, дискусії – дійшли до регіонів. Ми стали їх проводити на рівні районів, міст, територіальних громад. У цьому є запорука успіху, – зауважив С.Татусяк.

Він пояснив, що таким чином до участі в обговоренні важливих питань та прийнятті рішень долучаються місцеві жителі, фахівці певних галузей регіону. Крім того, це привертає увагу до краю з боку інвесторів, вітчизняної та зарубіжної громадськості, медіа.

Як приклад, голова облради навів міжнародний економічний форум, котрий планується у місті Хмільник Вінницької області 15-16 травня 2014 року.

– Тема форуму актуальна, її нам підказує саме життя – «Взаємодія ЄС – ЄврАзЕС: погляд регіонів». Ми хочемо зібрати представників Європи та Азії, щоб знайти нові підходи до співпраці. Адже, щоб не говорили політики, люди вирішують, який шлях розвитку обрати, – сказав Сергій Татусяк.

Він також повідомив, що у підготовці форуму братиме участь Національний інститут стратегічних досліджень, про що є вже домовленість із обласною Радою та облдержадміністрацією.

 

 

 

Повернутись Створено: 12 листопада 2013 року, 14:17 Переглядів: 1313

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація