Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Татусяк: «Масові форуми дійшли до регіонів. Це – запорука успіху» Роздрукувати

11 листопада голова обласної Ради С.Татусяк взяв участь у пленарному засіданні «Національного Конвенту України щодо ЄС». Його організував Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України, який очолює директор Андрій Єрмолаєв.

Учасники заходу – посадовці міністерств та відомств України, представники дипломатичних установ, вітчизняні та зарубіжні експерти, представники неурядових організацій та медіа. Вони дали комплексну оцінку ключовим питанням щодо підписання та імплементації Угоди про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Виступаючи під час засідання, Сергій Татусяк зауважив, що надзвичайно позитивним є те, що обговорення таких важливих для країни питань як євроінтеграція, реформа регіональної влади тощо з рівня Києва поширилося і в регіони.

– На сьогодні масові форуми – науково-практичні конференції, круглі столи, дискусії – дійшли до регіонів. Ми стали їх проводити на рівні районів, міст, територіальних громад. У цьому є запорука успіху, – зауважив С.Татусяк.

Він пояснив, що таким чином до участі в обговоренні важливих питань та прийнятті рішень долучаються місцеві жителі, фахівці певних галузей регіону. Крім того, це привертає увагу до краю з боку інвесторів, вітчизняної та зарубіжної громадськості, медіа.

Як приклад, голова облради навів міжнародний економічний форум, котрий планується у місті Хмільник Вінницької області 15-16 травня 2014 року.

– Тема форуму актуальна, її нам підказує саме життя – «Взаємодія ЄС – ЄврАзЕС: погляд регіонів». Ми хочемо зібрати представників Європи та Азії, щоб знайти нові підходи до співпраці. Адже, щоб не говорили політики, люди вирішують, який шлях розвитку обрати, – сказав Сергій Татусяк.

Він також повідомив, що у підготовці форуму братиме участь Національний інститут стратегічних досліджень, про що є вже домовленість із обласною Радою та облдержадміністрацією.

 

 

 

Повернутись Створено: 12 листопада 2013 року, 14:17 Переглядів: 1374

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація